İnsanlara ne kadar değer verirsiniz ve değer verdiğinizi nasıl belli edersiniz?

Birilerine değer verdiğinizi, önemsediğinizi belli etme ihtiyacı hissettiniz mi hiç? Evetse bunu belirtmek için nasıl bir yöntem kullandınız? Birinin hangi hareketleri size kendinizi özel hissettirir?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdığım her insana değer veririm. Sonraki zamanlarda karşımdaki kişi ya değerini yitirir arkadaşlığımı bitiririm ya da güven verir ve verdiğim değeri de arttırırım.

Her insan değerlidir benim için.

2|2
    0|0
    • En hoş yaklaşım tarzı. :) Peki bu artan değeri nasıl belli edersiniz karşınızdakine?

• Teşekkürler:)

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Bu karşıdaki insana gore çok değişir kuzum. Mesela yakın bir kiz arkadaşından bahsediyorsan biraz sirinlik yapıp bir iki küçük hediye alıp gönlünü yapabilirsin. Eğer sevgilinse daha başka şeyler yapman gerekebilir (kusura bakma da sevgilinse çok tripliymis hiç çekilmez :D). Sonuçta karşıdakini en iyi tanıyan sensin ve onun nelere değer verdiğini biliyorsundur. :)

1|0
    0|0
    • Ay bu arada sitedeki ilk yorumum bu :)

• O gitgellerin beni ne kadar üzdüğünün farkında, duyguları dediğin kadar güçlü olsa beni kırmamak için çabalardı üzmek için değil 😐

• Valla bilemiyorum :( ama sanki senle arkadaşlığını surdurmek istiyor da aynı zamanda senden hoşlandığı için yapamiyo, bocaliyor gibi :(

Erkekler Ne Diyor 17

• Sınırsızca muhabbet edebileceğim insanlar benim için değerli insanlardır. Ama ne zaman ki o kişi bana kendimi önemsiz hissettirirse bir kaç kez geri dönüşü olmayacak şekilde soğurum

1|0
    0|0
  • Hayatımda değer verdiğim 2-3 kişi var, diğerlerini umursamıyorum. Bana değer verdiğini söylediği zaman ben de söylüyorum. O zamana kadar içimde bir yerlerde saklıyorum. Birinin, "Seni kıskanıyorum." ya da "Seni özledim." demesi özel hissettirir.

1|0
    0|0
  • Insanlar kendi degerini kendisi belirler.

1|0
    0|0
  • Gerkene gerektiği kadar dozunda değer vermek lazım

1|0
    0|0
  • Çok veririm. Bilmem herhangi bir şekilde.

1|0
    0|0
  • Hakettigi kdr

1|0
    0|0
  • Karşımdakini bunu hissettiririm

1|0
    0|0
    • Peki siz karşınızdakinin hangi davranışlarından önemli olduğunuzu hissedebilirsiniz, ya da hissettirmek için siz ne yaparsınız? İkisi de aynı soru sayılır aslında :)

• Samimiyeti ve içtenliği yeterli olacaktır.

• Teşekkürler

• Adamına göre muamele en iyisi.

1|0
    0|0
  • Sonunda Soru Sorabildin :D

1|0
    0|0
  • cok vermem değe r

1|0
    0|0
  • İnsan mı hani nerede?

1|0
    0|0
  • Hakaret etmem

1|0
    0|0
  • Mahzun duruşa sahip olan her insan için, ki bu kişi eğer sevdiğim biri ise önce onu dinler sonra neselenmesi için aklıma gelen her iltifatí ederim, olmadı mı şaklaban lık bile yaparım, karşındakinin ufacık bir tebessüm etmesi şahsen herşeye değer

1|0
    0|0
  • Çok değer veririm, İlgilenerek belli ederim.

1|0
    0|0
    • Karşınızdaki bunu anlamamakta ısrar ediyorsa nasıl bir yol izlersiniz?

• Hayatının her alanıyla ilgilenirim, Kıyafetine varana kadar önemsediğimi hissettiririm. Bunlarıda anlamıyorsa anlayış bir insanla birlikteyim demektir. Ozaman benim ilgim dışına çıkar.

• Haklısınız, teşekkürler

• deger vermem

1|0
    0|0
  • Yanında olduğumu hissettiririm. Kendimi ona gosteririm, onun gozunun önünde olmaya calisirim.

1|0
    0|0
  • konuşurken gözünün içine bakması ama böyle parlar bir şekilde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok değer veririm

1|0
    0|0
  • İnsanlara değer vermem. Neden değer vereyim ki?

1|0
    0|0
  • Karşı tarafın beni önemsediğini hissettikçe belli ederim değer verdiğimi

1|0
    0|0
  • Haketmeyenlere değerinin fazlasını verebiliyorum çok kötü

1|0
    0|0
  • Sürekli mutlu olacağı şeyler yapmayı düşünürüm değerli hissettiririm kendime bir şey alırken onuda düşünürüm sürekli mesaj atar arar sorarım, bunları biri bana yapsa kendimi onun gözünde değerli hissederim

1|0
    0|0
  • Hastasındır mesela kendine dikkat et işte sıcak şeyler iç demesi canın sıkkındır seni neşelendirmek için elinden geleni yapar falan en basitinden bunlar bile beni değerli hissettirir

1|0
    0|0
  • her şekilde elimde olmadan değer veririm ben üzülürüm ben ben

1|0
    0|0
  • Dürüst ve samimi olarak gösterirdim aynısınıda ondan beklerdim

1|0
    0|0
  • veririm

1|0
    0|0
  • Herkese hakkettiği kadar değer veririm.

1|0
    0|0
Yükleniyor...