Neden artık korkuyorum? Eski duygularımı neden hissedemiyorum?

Canım sıkkın. Biriyle konuşuyordum. İyi gibi gidiyordu ilişkimiz. Ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Aklımı ona vermekten korkuyordum çok. Bir yandan beni üzer diye korkuyordum. Ve tıp istiyorum. Kazanmak çok istiyorum. Ve o benden önce başkalarına dokunduğu için açıkcası sinirlerimi bozdu bur durum. Ve bana karşı ilk defa değişik şeyler hissettiğini itiraf etti. Ve instagramda eski sevgililerinin resimlerini falan gördüm çok kötü olduğumu söyledim. O benimle tanışmadan önce orada tutuyormuş. Tanıştıktan sonra sildi gibi ama bir tane kızın resmi falan vardı bana her ne kadar akrabam o dese de aklımda soru işareti oldu çünkü çiçek imojisi koymuştu. Ve ona güvenmeye çalışıyorum. Daha buluşmadık sanaldan tanıştık ve ona ''kendimi dinlemek istiyorum birsüre. Kendimi dinlemeye ihtiyacım var. Kendimi bir ilişkiye hazır hissetmiyorum. Özür dilerim'' dedim. Ve onunla konuşurken onu hayatımın merkezi yapmamaya çalışıyordum. Çünkü canım yanar diye korkuyordum. Ve başka insanlara bakıyordum konuşmasam da onunla konuşurken. Geçmişte de çok canım yandı. Sizce iyi mi olmuş ayrılmak? Derslerimi etkileyeceğini de düşündüm. Ve arkadaşlarının kötü alışkanlıkları falan vardı. Ve daha görmedim onu telefonda sesini duyuyorum ve sanalda resimlerine bakıyorum. Sizce ne yapayım? Biraz kötü hissediyorum.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Derslerinle ilgilenmelisin..
    Hayatıın en kritikdöneminde aklını flört gibi gereksiz şeyler için bölme..
    Gönül işleri için daha çoook zamanın olacak.. Ve zaten bu yaşlarda başlayan hiçbir ilişki mutlu sona varmaz.. Gereksiz yani..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen ne zaman düzgün birini bulacaksın çok merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • benece zaman iste sınavlardan sonra bakarsınız artık

0|0
    0|0
  • tıpı kazansan okuyabileceğine inanıyomusun acaba, bu lezbiyenlik ilginle

0|0
    0|0
  • hiç kafana takma sen şimdilik sınavlara yogunlaş

0|0
    0|0
  • Isin zor umarim gonlunce olur

0|0
    0|0
  • Hayatının hatasını yapmış çocuk :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek kelimeyle çok iyi yapmışsın. Pişman olmayacaksın inan bana.

1|0
    0|0
Yükleniyor...