Site hakkında bilgiler verir misiniz?

merhaba daha önce bazı sorulanlarım için siteye giriyordum ama şimdi yeni hesap açtım ve nasıl çalıştığını hala anlayamadım xp ne işe yarar /ne yapmalıyım yardım

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bisi yok ya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• daha fazlası için http://www.kizlarsoruyor.com/yardim/xper
    Xper puan sistemi yapılan paylaşımların topluluğumuza yaptıkları katkıyı ödüllendirmek amacıyla geliştirilmiştir.

Paylaşım yaptıkça Xper puanları kazanır, yeni Xper seviyelerine ulaşırsın. Xper seviyen arttıkça sitenin yeni özellikleri ile tanışırsın. Örneğin, Xper 2 seviyesine geldiğinde diğer üyelerle mesajlaşmaya başlar, Xper 4 seviyesine geldiğinde Cinsellik konularında paylaşım yapabilirsin.

Paylaşımların kaldırılırsa Xper puanları kaybedersin. Gün içerisinde yapılan paylaşımlarla kazanılan ya da kaybedilen Xper puanları 24-48 saat içinde hesaplara yansımaktadır. Sahip olduğun Xper puanlarına ait ayrıntılı bilgiyi Hesabım bölümündeki Xper Sayfam sayfasında bulabilirsin. Bu sayfa her gün yenilenmektedir.

Biriken Xper puanlarını kullanarak çeşitli hediyeler kazanabilir, dilersen sorunu Günün Sorusu yapabilirsin.

'Xper puanları nasıl kazanılır, nasıl kaybedilir', 'bir sonraki Xper seviyesi için kaç Xper puanına ihtiyacım var' gibi diğer tüm Xper sorularına aşağıdaki diğer sorularda yanıt bulabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yardım kısmına bak. Orda yazmayan tek şey üyelere güvenmemen gerektiği.

0|0
    0|0
  • Yardim kismina bakarsan orda her seyi gorursun.

0|0
    0|0
  • mesaj kutunu kapat yeter. gerisini kendiliğinden çözersin

0|0
    0|0
  • Yardim bolumunu okuyunuz

0|0
    0|0
  • Soru sor bol bol soru cevapla günün bencelerine yorum yap bide beni takip et yeterli 😂

0|0
    0|0
  • Veremem

0|0
    0|0
  • Soru sor soru cvpla eig seçil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zamanla anlarsin

0|0
    0|0
  • hoş geldin , yardım bölümüne bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Xper level atlamak gibi biseye yarıyor sen su an birinci seviyesine 234567 diye gidiyor bunu da xper sağlıyor. Xperi de soru sorarak veya yanitlayarak kazanırsın

0|0
    0|0
  • Yardım sayfasından okuyabilirsin asds

0|0
    0|0
Yükleniyor...