Beyninizi neden kullanmıyorsunuz?

Yani vardır muhtemelen bir beyin dimi? Var madem neden kullanmıyorsunuz da boşa heba ediyorsunuz o aklınızı? Ota boka saçma sapan şeylere vakit ayırcağınız yerde birazcık zihin geliştirin arkadaslar lütfen.

0|3
12|37

En İyi Erkek Görüşü

• Beynimizi geliştirsek ne olucak. Düşün ki bir maymun çok çabalayıp kuş dili öğrendi, ne olucak. Diğer maymunlar bu dili bilmiyo. Bu ne saçmalıyo diycekler.
    Bir de beynimizi kullansak başımız belaya girer. Bir filmde duymuştum görüşümü o replik ile bitireyim.
    "Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz."
    İyi geceler herkese :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu konudan ben de müzdaribim.. kullanmak için var o beyin. bence nasıl kullanılacağını bilmiyorlar. düğmesi falan yok, bilin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Beyninizi neden kullanmiyorsunuz cümlesiyle beyinin cok miktarini kullandigin belli oldu zira insan beyni sinirsel aktivitelerden sorumludur ve kalbinin atmasi bile beyne bagliyken sen kimseye beynini kullanmiyorsun diyemezsin

2|2
    0|0
    • Ay bide sen başlama arkadasım

• Evet bir yaram var onuda burda gostermek istemiyorum şimdi

• ortam serbest hacı gösterebiliyosan özgürsün ;)

• kapasite meselesi

1|0
    0|0
  • %5-10 arası kullanılıyormuş. Ek kapasite için farklı bilgiler öğrenmek lazım. ya da zikir çekmek

1|0
    0|0
  • Beyin benim istediğime kullanırım :)

1|0
    0|0
  • tamam sen dedik hemen yapıyoruz.

1|0
    0|0
  • ne gibi şyler yapalım mesela

1|0
    0|0
  • uğraşıyoruz knk.

1|0
    0|0
  • hayırdır ne oldu gene kim tetikledi

1|0
    0|0
  • ne bu şiddet bu celal

1|0
    0|0
  • Biz böyle bir ortama alıştık napalım, da ne oldu ki? Varsa bir sıkıntı basalım orayı.

1|0
    0|0
  • isteyen kullanır isteyen kullanmaz bunlara mı takılıyorsun boşveerr :)))

1|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Tamam knk öyle yapalım.

0|0
    0|0
  • beyin bedava. ondan

0|0
    0|0
  • Genelleme olduğu için üstüme alınabilirim
    Senin ve senin gibilerle konuşurken fazla gerek duymuyorum komşuya bırakıp geliyorum

0|0
    0|0
    • iyi yapıyosun canım ozaman mümkünse benim gibilere laf yetıstırmeye calısma

• demekki yemişin cevabın bu olduğuna göre ;)

• babana yedirdim ya

• Çorba yapıp içtim çünkü

0|0
    0|0
  • Kime sinirlendiysen artık :) Kendininkini o kadar yoğun kullanmışsın ki burada genelleme yapıyorsun. Yapma arkadaşım ;)

0|0
    0|0
  • kız haklı

0|0
    0|0
  • Bir ara çok kullandım faydasını göremedim.

0|0
    0|0
  • bir nasılım sorusundan sonra öneriler de gelirmiş. bir bak bakalım sen kullanabiliyor musun? sakın deme ki eğitimle geliştirdim diye

0|0
    0|0
  • Ne bu sinir böyle 😃😂

0|0
    0|0
  • niye genelleme yapıyorsun :D ben kullanıyorum

0|0
    0|0
    • kullananlar üstüne alınmasın zaten arkadasım ben ortaya laf atıyorum isteyen üstüne alınır ama burdaki mallrın hepsi üstüne alınıyor demekki herkes beyınsızmış bunu anladım :D

• şimdi sen bana mal mı dedin?

• Birisine kızıp herkese fırça çekmek neden? Dünya kimseye kalmaz. Haklı olduğun nokta da var: Vakit nakittir, dikkatli ve tutumlu kullanmalı...

0|0
    0|0
  • doğru araştırın sorgulayın

0|0
    0|0
  • ne konu bakımından

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • olsa dükkan senin

0|0
    0|0
  • ilber ortarlıya mı heves ettin

0|0
    0|0
  • akıl baki baki olan ı verimli kullan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• ben kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Seni ayakta alkışlıyorum 👍

1|0
    0|0
  • Sende o beynini kullanamayanlardan birisin. Belli ettin.

0|0
    0|0
    • ah tatlım ya sende şu 2 gram beynını bana laf yaparak harcamasan keşke

• En sinir olduğum şeyse birinin bilmişlik taslıyor olması.
    Bunun olması gerektiğini zaten biliyoruz ama ihtiyaçlarımıza yenik düşüyoruz niye biliyor musun hazır ol büyük cevap geliyor. Çünkü insanız robot değil.

0|0
    0|0
  • Belki ilerde lazım olur diye asf

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorman bile mantıklı düşünememenden

1|0
    0|0
    • ah canım ya sen ne kadar zeki kızsın öyle nasılda anladı hemen

• Heralde tek bildiğin cümleler ahcanım ya - canım-bak tatlım -f*ck you -konuşurken bile hep biyerden insanları küçümseyerek o yüzden bence konuşmana gerek yok

• dil benim edep benım ağız benım istediğim şekilde konusur istediğim şekilde yazarım.
      İnsanları küçümsemek istesem bunu zaten her şekilde yaparım ama senin gibi insanları ne diye küçümseyeyim ki zaten küçüle küçüle bir hal olmuşsun üstüne basıp geçmem bıraz daha yaşam savaşı ver.

• Çok mantıklı. :Dd

0|1
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Sen cok mu farklisin da

0|0
    0|0
    • şurdan bir f*ck you

• Sen buyudun de ne oldu? Sen cok mu terbiyelisin saygilisin da. Burda takilanlara beyinsiz diyosun sen nesin peki? Einstein mi hahah bir farkin yok bos yapma hadi

• cicim bas git

• bide konusu açılmışken allahını seven mala yatıp sıru sormayın onlar yüzünden siteye giresim gelmiyo

0|0
    0|0
  • Cok dogru dedin

0|0
    0|0
Yükleniyor...