Önüne gelen kitap çıkartırken kaliteli yazarlarımız ne düşünüyordur sizce?

herkes kitap çıkarmanın derdinde ve sanırım kalite her geçen gün düşüyor. okuyucu kalitesi de düşüyor yazar kalitesi de. peki bir kitabı yazmak için yıllardır uğraşan, akademik yönden donanımlı kaliteli bir yazarın kitabının yanında liseye giden ergenin kitabının olması sizce de trajikomik değil mi? siz kaliteli bir yazar olsaydınız ne düşünürdünüz mesela. valla ben kitap yazmayı bırakırdım sanırım

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• mudahale edemessın kı mıllete :) bırde akademık kıtapları okuyan kesımın cahıl tayfasından olmaması lazım. ulkemızdekı okumusluk sevıyesıne bunu vurursan neden o kıtapların satıldıgını veya cıktıgını anlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kim olduğunu hatırlamıyorum ama bir şair vardı. ilk yazdığı dizelerinin bir yerinde karanlık selviler diyordu. yine yanlış hatırlamıyorsam bu sözden rahatsızlık duyup 4 yıl kadar eserini yayınlamamış ve en sonunda serin selviler olarak değiştirip okuyucularıyla paylaşmıştır. diyeceğim o ki kalite budur. o yüzden kim ne derse desin eskilerin yeri bir başkadır. herkes popüler yazarların eserlerini okurken ben çocukluğumuzda sadeleştirilmiş olarak önümüze konulan kitapların orijinal halini okumaktan zevk alıyorum. örneklemek gerekirse robinson cruose.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...