İyi bir psikolog nasıl olmalı?

Ilk defa bir psikologa gittim. ucretsiz oldugu icin on yargiyla gittim açikçasi. Ne kadar iyi bir hizmet olabilir ki ucretsiz olunca, dusuncesi vardi. Neyse gittim. Yarim saat icinde alelacele anlatmaya çalistim. Cok fazla dert ettigim sey var cunku. Birini anlatsam digeri eksik kalir hani. Cok kotu bir donemdeyim. bir ara dedim ki psikologa, acilarimdan artik zevk alir hale geldim, sanki sorunlarimin cozulmesini istemiyorum dedim. Ne kadar kotu oldugumu belirtmek icin yani. O da dedi ki madem cozulmesini istemiyosun o zaman yapacak bir sey yok deyip hahaha guldu. Cok bozuldum orda. Ben sonucta mantiksiz konussam da hastayim ruh halim bozuk. Madem istemiyosun gule gule der gibi o tavir neydi oyle. Espri yaptiysa akli siraca cok sacma geldi acikcasi. bir de sinav donemimde oldugum icin ilaçli tedavi alabilirsin gibi seyler soyledi. Istemedim. Ilacsiz sure uzayabilir dedi. E uzasin dedim. Benim tek derdim sinav degil ki sinav icin hemen toparlaniyim. Ne bileyim asiri alinganim diye yanlis mi algiladim tavirlarini sizce? bir daha gideyim mi birakayim mi?

Güncellemeler:
Guncel

0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...