Kaynananız sizi beğenmese tepkiniz ne olur?

Kaynananız sizi beğenmese tepkiniz ne olur?

Benim kaynanam beni beğenmese diyeceğim tek şey oğlun beni beğenmiş ya o yeter bana 😂

Güncellemeler:
Kanksmdms qjshdnndd s soqksmz. ds

11|7
80|60

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ay dötüm derim fdga

4|1
    0|0
    • :D beğenmezse zorla beğendirmeye çalışırım. Olmadı kendi haline bırakırım. Eşimde beni ezdirmez herhalde. Saygıda kusur etmem elimden geldiğince.

• @Doğa-Lkiz aynen ezdirmemeli zaten: D

Erkekler Ne Diyor 59

• Çokta fifi derim 😄

2|1
    0|0
  • Beğenmesin ne yapabilirim onla mı evlendim sanki

2|1
    0|0
  • iyi güldüm :D:D

2|0
    0|0
  • Kızın aldım ahahahaha der gülerim :D :D

1|1
    0|0
  • Kaynanam beni tanıdıktan sonra kızını reddedip beni evlat olarak bile kabullenebilir

4|0
    0|0
  • Çok köylü, varoş muhabbetler bunlar.

3|0
    0|0
  • çok seviyorum ya bu karikatürleri :D :D :D :D
    her ne b*ksa :D :D :D :D :D
    www.geyigiz.biz/.../sirfinti.jpg

4|0
    0|0
    • Li-li, kendi halinde mütevazı bir ev kadınıdır. Kocası zengin olmamakla birlikte, ailesine karşı sorumluluklarına dikkat eden birisidir. Li-li'nin dul kayınvalidesi de onlarla birlikte yaşamaktadır. Fakat gün geçtikçe, kayınvalidesiyle geçinmekte zorlanır. Sık sık kavga etmeye başlarlar. Evliliği giderek cehenneme dönmektedir. Komşular da durumdan haberdar olur. Li-li bu işin böyle gitmeyeceğine kanaat getirir. Annesi ile eşi arasında kalan kocasının durumuna da çok üzülmektedir. Li-li, bir çare bulabilme ümidiyle, baba tarafından aile dostları olan bir baharatçıya gidip derdini anlatır. Baharatçı, bu işin kesin çözümünün kayınvalideyi ortadan kaldırmak olduğunu söyler. Ama bu işi, şüpheleri üzerine çekmeden halletmesi gerektiğini söyler. O yüzden, değişik bitkilerden hazırladığı ekstreyi, üç ay boyunca azar azar kayınvalidesinin yemeklerine katmasını ister. Yaşlı baharatçının bir uyarısı daha vardır.

Devamı alttaki yorumda

• Bu üç aylık süre içinde kayınvalidesine karşı sert kavgalardan kaçınmasını ve ona hoş davranmasını tavsiye eder. Çevreye karşı kayınvalidesiyle arasının iyi olduğuna dair bir izlenim oluşturursa, şüpheleri üzerine çekmekten kurtulacağını söyler. Sevinçle evine dönen Li-li, baharatçının önerdiği planı adım adım uygulamaya koyulur. Her gün kayınvalidesinin en sevdiği yemekleri hazırlar. İçine azar azar zehir koymayı da ihmal etmez. Üstelik baharatçının uyarısı gereği, şüphe çekmemek için ona hoş davranmaya başlar.
      Ne ekersen onu biçersin... ONUN bu iyi muamelesi kayınvalidesini de etkiler. Gelinine daha iyi davranmaya, haftalar geçtikçe ona kendi kızı gibi sevgi duymaya başlar. Giderek evi bir huzur havası kaplar.
      devamı altta

• Kayınvalidesinden hiç beklemediği ilgi ve sevgi görmeye başlayan Li-li, zamanla yaptıklarından utanır. Kayınvalidesinin aslında pek de kötü biri olmadığını, bilakis iyi bir insan olduğunu düşünmeye başlar. Fakat yemeğine damlattığı zehirler yüzünden kayınvalidesinin ölmesi an meselesidir. Vicdan azabı içinde kıvranan Li-li yaptıklarından pişman olur ve soluğu baharatçıda alır. Kayınvalidesine verdiği zehiri kandan temizleyecek bir iksir yapması için kendisinden acil yardım ister.
      Zehir beyinde...
      YAŞLI baharatçı, Li-li'nin anlattıklarına kahkahalarla güler. Baharatçının neden güldüğüne anlam veremeyen Lili, zehirin tesirini vücuttan atacak ilaç yapması için baharatçıya yalvarmaya başlar. Ah Li-li der baharatçı... Sana zehir diye verdiğim şey, vücudu güçlendiren bazı bitki özlerinin karışımından başka bir şey değildi. Çünkü asıl zehir, ikinizin kafasındaydı. Sen ona iyi davrandıkça bu zehir dağıldı ve yerini sevgi ve anlayışa bıraktı. Artık huzur içinde evine dönebilirsin.. der.

• Ahahah :D Resme koptum ya :D

Açık açık söylerse eğer kızın beğendikten sonra sorun yok, diğerleri beğenmese de olur derdim :D

1|0
    0|0
  • Gülerim

1|0
    0|0
  • Oğlunun annesini desteklemicegi ne malum:)

1|0
    0|0
  • fotoğraftaki gibi bir kaynanaya denk gelmem umarım :D:D:D

2|0
    0|0
  • beğenmeli1 :d

1|0
    0|0
  • Haklı canı saolsun ama gururlanirim annesinin begenip begenmemesi bisey ifade etmedigi icin 😉

2|0
    0|0
  • valla cokta seyimde yanı kızı almısmıyım almısım ayda yılda gelir surat asar görmezden gelirim gider bizde hayatımıza devam ederiz

1|0
    0|0
  • umursamam bile

2|0
    0|0
  • bu karikatürün resmini çizmiştim. d. d not almıstım bundan. d. d

1|0
    0|0
  • Ben beğendikten sonra annem de beğenir. Annem diyorki isterse çirkin olsun oğlum sen sev o seni sevsin yeter bende severim diye.

2|0
    0|0
  • Kaynanam ölebilir.

1|0
    0|0
  • Onla evlenmiyoz ya :) Saygıda kusur etmem gene geldiklerinde falan filan :D

1|0
    0|0
  • Senlemi evlencem derim

1|0
    0|0
  • Bişi demem

1|0
    0|0
  • kendi bilir

1|0
    0|0
  • umursamam

1|0
    0|0
  • Bu kızı almayanın da mk vermeyenin de mk

1|0
    0|0
  • Alan almış satan satmış sanane teyze derim heralde :D

1|0
    0|0
  • varsın sevmesin onunla evlenmiyom ya

1|0
    0|0
  • O kim ki beni beğenmeyecek :D

1|0
    0|0
  • Uyumaya devam ederim

1|0
    0|0
  • hiçbişey :D

1|0
    0|0
  • Hjc bisey

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 79

• Beni beğenmeyecek kaynana daha anasının karnından doğmadı 😂😂😂

4|1
    0|0
  • Kötü bir şey söylemem, belli bir süre elimden geleni yaparım kendimi sevdirmeye çalışırım. Baktım olmuyor karar onların.

1|1
    0|0
  • Ayni bu tarz bir kaynana adayim olmustu oglunu ondan uzaklastirmak icin herseyi yaptim arkadaslarimla kaldigim eve aldim annesiylede gorusmesini engelledim cocuk dibimden ayrilmiyordu zaten kadinda maddi ve manevi ogluna muhtacti sonrada oglandan ayrildim annesini bahane ettim ikisinin arasi bozuldu tabi haksizda degilim cunku kadin istememeyle kalmadi hakkimda orda burda dedikodu cikarmisyi iftira atmisti allah kimseye oyle orspu bir kaynana nasip etmesin

1|0
    0|0
  • Valla beni kayınpeder beğenmemişti zamanında. Ben hiç umursamadım ama adama karşı da soğuk durmadım en azındna sevgilimin yanında hep şirinlik yaptım, çay falan verdim ne bilim yemekte yemeği bitince hep tabağına yemek koydum falan ama yok adam beni istemedi.. Oğlu da çok onun lafıyla hareket eden birisiydi ve babasının lafıyla benden ayrıldı. O zaman tabi 20'li yaşlarda olunca çok üzülmüştüm, günlerce ağlamıştım ama şimdi olsa çok da fifi der geçerim :))

1|0
    0|0
    • Haline üzüldüm, şimdi durumunuz nedir? Pişman olup döndü mü? Veya evlendiniz mi

• @RuHalimPert Yok beeee o kadar da değil. Dünyada tek erkek o mu sanki. Bir erkek için üzülmeye hiiiç değmez. Biri gelir biri gider sen bakımlı, alımlı olduktan sonra...

• Hmmmm... Yaziyorum bunu kafama

• Kaynanayı kaynar kazana atarım 🔥

2|1
    0|0
  • Oğlunu alana kadar canim annem guzel annem. aldiktan sonra sen sag ben selamet

2|4
    0|0
  • Beğenmezse beğenmesin, umrumda olmaz.

1|1
    0|0
  • ınsanlar bırbırını sevmek zorunda degıl. saygını muhafaza edersın olur biter.

1|1
    0|0
  • Umursamam, kıskançlıktandır. Çoğu oğullarının başka bir kadına değer vermesini kıskanıyor. Kaynananın iyisi az malesef.

1|0
    0|0
  • begenirsen ekime begenmezsen s... kime kadar yolun var derdim ama ICIMDEN 😊

1|0
    0|0
  • Olsun kız, senden gencim ya en azından. Mucxxx tatlım

1|0
    0|0
  • Sinir olurum

1|0
    0|0
  • oyle bir ihtimal yok

1|0
    0|0
  • Beğenir 😄

1|0
    0|0
  • Aynen öyle

1|1
    0|0
  • Kim onu beğenmiş

1|0
    0|0
  • Kaynana! dişimi topla kaynana oğlun beni istiyor çatla patla kaynana!!! derim 😂😂😂😂

şaka şaka ne bşlim üzülürüm ya 😔

1|0
    0|0
  • Huzur evine yatırırım

1|0
    0|0
  • Bana hayran zilli ama belli edemiyor :))

1|0
    0|0
  • Ses çıkarmam , ama kırıcı olursa bende oğluşu yokken gereken cevabı veririm kırmadan elbette.

1|0
    0|0
  • Mecbur değil görüşmeyiz bizde

1|0
    0|0
  • Zamana brakırdım özel bir çaba harcamam. Ama kaynanam beni oğlundan daha çok seviyor 😊

1|0
    0|0
  • Sen beğenme derim. Ben de sana ölmüyorum derim

1|0
    0|0
  • Tepki vermem ona. Karisamaz benim yanımda ters bişi soyleyemez. Eşimde izin veriyorsa salak salak konuşmasına biter o iş. Tahammülüm yok.

1|0
    0|0
  • Üzülürüm bir şey demem beğeneceği şekilde davranmaya çalışırım :) oda olmadıysa susup mesafeli olurum sanırım :)

1|0
    0|0
  • İplemem evımede sokmam

1|0
    0|0
  • Kaynanam umrumda olmaz, oglu umrumda olur asjdjd

1|0
    0|0
  • Aman beğenmesin cadıı

1|0
    0|0
  • oğlunu kaptım hahayt derim

1|0
    0|0
  • Oğlu beğendikten sonra ona laf düşmez.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    49
Yükleniyor...