Böyle bir dünyaya çocuk getirmek sizce doğru mu?

Şimdiden sonrakiler Anne babalığı haketmeyen insanlar. Etraf sapık pislik şerefsiz insan dolu.
Namus ayaklar altında. Çoğu kişi bir haltlar yemekle meşgul.
Ne bileyim bana doğru gelmiyor? Kıyamet senaryosu gibi ortalık. Hiç bir şey tad vermiyor. Her yer güneşli ama her yer karanlık gibi coğu insan gözüme gözükmüyor. Peki sizce?

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Durumdan o kadar şikayetçi iseniz evlat edinmekte bir çözümdür. Diğer olay ise, dünya her zaman kötüydü, dolayısıyla çocuktan vazgeçmek yerine dünya nasıl daha iyi olur ona bakmalı insan.

0|0
    0|0
    • Sen bakıyorsun ama yanındakiler bakıyor mu?
      Tek taraflı bakmak neyi halledebilir.
      Bakmakla sorun halledilebilirmi?
      Edindiğin evladı sevmedikten sonra edinsen ne olur?
      vE Dünya her zaman kötü değildi.2000 senesi ve sonrası

• 2000 senesinden öncesi kötü değil miydi? :)
      Kelebek etkisini bir araştırmanızı öneririm.
      Sorun minimal seviyeye indirilebilir.
      Edindiği evladı sevmeyecek kadar vicdansızsa insan zaten bir zahmet edinmemeli, aynı kanı paylaşmak değildir önemli olan, gerçekten evladım diyebilmektir. Aksi takdirde paylaştığınız kötülükler arasına bunu da alabilirsiniz. Her neyse, sormuşsunuz fikrimi paylaştım, iyi günler.

• Çok güzel konuştunuz fikrinizi paylaşmanız için zaten soruyu sordum. Hak veriyorum sizede ama benim kafamdaki olgular tamamen başka bir boyutta.
      Ben teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen çocuğunu iyi yetiştirip hep arkasında durursan o çocuğun zaten mükemmel olur ama senin kişiliğin böyle çocuk yetiştirmeye müsait mi?

0|0
    0|0
    • Evet gayet müsait. Ama bide şöyle düşün sen ne kadar mükemmel çocuk yetiştirirsen yetiştir. Etrafda harcarlar senin yetiştirdiğin cocugu çünkü herkes yetiştirmeyi düşünüyor.

• Öyle bir şey yok adam akıllı çocuğun peşinde ol

• Durum böyle haklısın ama neslin devamı için çocuk şart ülke olarak güçlü olmak için de şart

0|0
    0|0
    • Vatan sevgisi kalan insan olurmu sence?
      Ben hiç inanmıyorum.

• Ben yaparım. O konuda kendıme güveniyorum. Hemde cok

• E tamam işte abi

Yükleniyor...