Tanımadığınız biriyle asansöre bindiğiniz de ne yapıyorsunuz?

Tanımadığınız biriyle asansöre bindiğiniz de ne yapıyorsunuz?

Asansöre bindiniz ve son anda biri daha yetişti peşinizden ne düşünüyor ve ne hissediyorsunuz, genelde yaş grubu size yakın ve karşı cins ise yere bakılır, telefonla oynanır ya da düğmeler incelenir , siz ne yapıyorsunuz :) ?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Selam veririm cevap verirse hangi kata kime çıkacağını nerden geldiğini ebesine kadar konuşuruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Sevisiyoruz

3|0
    0|0
  • Bunda düşünülecek bir şey yok ki. Erkekler damacanaya zorlayınca olay oluyor da kadınlarımız da hiç onlardan aşağı kalmıyor. Karşı cinsle bir araya gelindiğinde illa bir şey düşünülmeli.

Ondan sonra toplumda tacizler tecavüzler niye arttı. Aklınız fikriniz cinsellik olmuş.

1|0
    0|0
    • ne alaka cinsellik soruyla ne ilgisi var beyefendi nerden çıkardınız acaba? içeriğinde dahi en ufak bir anımsatma yapmamama rağmen niçin bu eleştiri?

• Hal ve gidişat. Dediğim gibi, ben belki yüzlerce kişiyle biniyorum her gün asansöre, tek aklıma gelen şey "Lan acaba düşer miyiz" oluyor. Kadınlarla veya erkeklerle binmek ekstra bir rahatsızlık, özel düşünme gerekliliği veya başka herhangi çağrışımlar yaptırmıyor.

• 2|0
    0|0
  • ben bir kız tek başına asansöre bindiğinde binmiyorum, sonra ki asansöre biniyorum. tabi bu yaş grafiğim ve tek isek geçerli. normal de binsem binerim, kıza da baksam bakarım ama asansörde ki yalnız bir kıza öküz gibi bakmak, erkekliğe yakışmaz diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
    • bu bu görüşüm de en iyi görüş olabilirdi ama kısmet değilmiş... ne diyim görüş farkı...

• Yere bakarım hep..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Hergun biniyorum binada 8 asonsor var. Bazen 20 kisi bile olabiliyoruz. Hepiside kravatli ve elbiseli cadi :D

1|0
    0|0
  • küs oluyoruz genelde :D

1|0
    0|0
  • Aceleci davranıyorum :D

1|0
    0|0
  • Yanımda biri olsa da olmasa da yaptığım tek şey, asansörün ekranına bakıp katları takip etmektir..

1|0
    0|0
  • Aynaya bakarim. dugmeleri sayarim 😀

1|0
    0|0
  • boşluğa bakıyorum ya da yere bazen pislik yapasım gelir kafamı kalır kısa bir şey doğrudan gözüne bakarım bilirim ki o orada gerildi ve asansöre bineceğine 5 kat tırmanmayı yeğerdi :D

1|0
    0|0
  • asansorde sevissek nasil olur diye hayal ederim :) ama bu soruyu sordugun icin ole dedim simdiye kadar cok yasadim ama hic ole bisey dusunmedim selam verip herkes cikacagi veya inecegi katta indi

1|0
    0|0
  • çıkarken iyi günler diyorum

1|0
    0|0
  • sallamam bile iyi günler der çıkar giderim

1|0
    0|0
  • merhaba der ayaklarıma bakarım. efendilik adamlık önemli.

1|0
    0|0
  • hemcinsimse selamun aleyküm diyip önüme bakıyorum bayan olunca hiç konuşmam önüme bakarım

1|0
    0|0
  • Selam verir kata gelmeyi beklerim napcaz çılgınlar gibi sevişiçez mi😂😂😂

1|0
    0|0
  • önüme bakıyorum, bir şey yaptığım yok.

1|0
    0|0
  • Selam verip koseye gecip bekliyorum

1|0
    0|0
  • öpüşüyoruz :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• Geldi yine tipini sevdiğim diyorum

1|2
    0|0
  • Başka tarafa bakıyorum

1|1
    0|0
  • Görmezden gelirim biner tabi bana ne. Adı üstünde asansör.

1|1
    0|0
  • Ben asansörden korkuyorum. Genelde derin nefes alıyorum elim dursa ayağım durmuyor geriliyorum kim var kim yok pek umrumda olmuyor

1|1
    0|0
  • Binmiorm ben asansore :)

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmıyorum

1|1
    0|0
  • hiç umursamam başımı eğerim öylece dururum

1|1
    0|0
  • Gülümseyerek selam veriyorum o da selam veriyor o kadar. Tabi bazen her asansöre binen cilveleşiyor sanan aptallar oluyor ya gülümseyince hayvan gibi bakıyor ya da onu yiyecekmişim gibi uçlara doğru kaçıp sanki yokmuşum gibi telefonla oynuyor.

1|0
    0|0
  • Asansore nasıl giris yaptıysam oyle cikarım kasmam kendimi...

1|1
    0|0
  • önüme bakiyorum

1|0
    0|0
  • Önüme dönerim

1|0
    0|0
  • yakışıklıysa umarım asansör bozulur diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmıyorum genelde kibar insanlarla karşılaşıyorum merhaba diyorlar gülümseyip bekliyor

1|0
    0|0
  • Asansör kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Ben hep yere bakarım.

1|0
    0|0
  • umursamıyomuş gibi yapıyorum ama geriliyo insan :D

1|0
    0|0
  • Yere bakıyorum

1|0
    0|0
  • bende aynı bakmamaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Önüme bakarım

1|1
    0|0
  • Direk sevişiyoruz

1|3
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...