Esim calismiyor, ne yapmaliyim?

Arkadaslar su anda cok doluyum! Ben Amerikada yasiyorum. 10 senelik Evli ve bir cocugum var. esim calismiyor artik 3 sene olacak. Ev kirasi, tum faturalar, alisveris hepsi benim boynumda!
Hafta ici sabah aksam calisiyorum, sabahin korunde 5:30ta kalkip ise gidiyorum. Isten gelincede yemek yapiyorum. Esim tum gun evde bir parmagini bile oynatmiyor. Ona o kadarda soyledim disarida calismiyosun bari evde yardim et diye. Hafta sonumda temizlikle geciyor. O yatiyor ya da disari cikiyor internet kullanmak icin. Yasida 40'a geliyor.

Gecende acik acik soyledim memnuniyetsizligimi ama anladigim kadariyla bir kulagindan girip obur kulagindan cikmis.
Anneme bu konulari soramiyorum tansiyonu var, ablam uzakta, ese dostada soyleyemem, oneri verecek yerine ustumden gulerler.
Cok bunaldim yaa :( bir akil bir oneri verin lutfen! sizdede hic oyle bir durum oldumu, esinizin calismadigi? Tamam iyi kotu gunde beraber olunurda ama o kadarda degil, adam
Cok rahat evde yan yatiyor, sabah aksam bilgisayarda oyun oynuyor.
Cok haksizlik gibi geliyor bana, sanki ben kolesi gibi.
Yine anlatacak bir suru sorun varda..

Güncellemeler:

Hep oturup konusmaya calisiyorum, ama basarisiz sekilde.
Normal ailelerde kari koca birbiriyle paylasir degilmi kazancini, yapacak isini, yasayacak hayatini. Bizde oyle bir sey hic yok.

Hastalanirsam kendim doktora gidiyorum, sormuyo bile nasil gecti. Adamda sanki insani duygular yok.

Yani tek basina bir bayan nasil yasiyorsa benim hayatim da o sekilde. Hersey benim boynumda arti sirtimda koskoca bir erkek.
Disari yemek yemege gittigimizde de, ben oduyorum. Alis veris ben yapiyorum, bana cok agir batiyor, para harcadigimdan degil yani kendime yediremiyorum bunlari.

Insan tum gun evde, bir magazaya bile gidemiyor buzdolabi bombos oluncaya kadar.
bir kurusunu harcamak istemiyor, boyle koca boyle babami olur ya?
Yine bu yaz memlekete gidecekmis, bilet almaya ise parasi var o da sadece kendine. Cocukla kendime ben alacakmisim. Daha onceden evet calisiyordu, bende bos durmuyordum, okudum, calistim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle kocamı olur yahu kendi bütün gün bilgisayar başında karısı çalışıyor. Hiç bir katkısıda yok sizinkinin sadece adı evlilik.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• E calismaz tabi. Evi gecindiren var, temizleyen var, yemegini yapan var. Calisma diyecem ama olmayacak belki guc bela buldugun bir is. Amerikada klacagin biri var mi bosanmakla tehdit et bir muddet evden ayril tanidigin guvensigin bir arkadasinda kal. Is bulmazsan kendine ceki duzen vermezsen bosanirim de. Ve kesinlikle kararli il canim onun seni kandirmasina. izin vermeve kocan is bulmadan eve donme canim. Cocukla tehdit etmesine aldirma.. al cocugunu cik.40 yaaindan sonra kahrini cekecek kimi bulacak ki. Baktin duzelmiyor bosan bacim. Boyle olmaz. Ayni dertten muzdarip teyzem, arkadaslarim var ve adamlar calismamakta israr ettiler,. ustelik dunya kadar borcu da karilarinin ustlerini ykip kadin halleriyle alacakli heriflerle burun buruna gelince hepsi ayrildi ve su an faha mutlular.

0|0
    0|0
    • Birde bilgisa, telefon ve bunun gibi cihazlarda hep sifre kullaniyor, ne ben ne kzim biliyor bu sifreyi.

Cunku bir kere 4 sene once email adresinden cikis yapmayi unutmus, bende kendi emailimi acacaktim bir baktim bir suru email kizlardan gelmis, anlamadim ilk basta kimin emaili oldugunu. Sonra anladimki Tanisma sayfasina ilan koymus, Amerikadan tanismak isteyen erkek diye, bir sure kizlar yazmis, resimler yollamislar. Skype'den kizlarla 1 saatlik konusmalar yapmis.

Benim basima oyle bisey gelir diye hic dusunmezdim. Sonra kotunun kotusude var ama yatakta yakalamadim ya dierek goz yumdum, zor olsada.
      Dunya haksizliklarla dolusymus, benim ondan sonra insanlara guvenim kalmadi, evimde 1 yastik paylastigim insan oyle yapiyorsa ne diyeyim artik.

Ben o ara bunalima girdim, tamda yeni okula baslamistim, ben sabah gittikten sonra boyle seylerle ugrasiyormus. ya da ben alis verise gidince benimle gelmiyodu, neden oldugunu sonra anladim.

Erkekler Ne Diyor 11

• Çalismayan erkek mi olur ya

0|0
    0|0
  • Eşinizin tedavi görmesi lazim ,20 yasında biriyim anneme
    ★Ev temizligi
    ★Yemek
    ★Ütü
    ★Bulaşık gibi işler'de yardim ediyorum. Çünkü şu sıralar evdeyim annene yardımcı oluyorum annem yapma dediği halde. İnsanda hadi düşünce yok , en azından biraz merhamet olur ya.. Rabbim yardimciniz olsun canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

1|0
    0|0
  • işi neden bıraktı daha önce çalışmıyormuydu bilgisayar oyunu bağımlılık yapar eşinizde biraz sıkıntılar içinde olabilir

0|0
    0|0
    • Daha onceden evet calisiyordu, bende bos durmuyordum, okudum, calistim, hep onun parasini kullanmamaya calisrdim, kendi birktirdigim paramdan harcardim. Oyle yapmamak lazimmis.

• bırakma nedeni ney peki

• Orada mahkemeye başvur şikayetini dile getir evden uzaklaştırma kararı iste
    Beni köle gibi görüyor ws
    En mantıklısı bu bence

0|0
    0|0
  • O Nasıl bir iş öyle testini çek ya çalışsın ya da boşa. kadın parası yemekte nedir

0|0
    0|0
  • bu adamın kafasına neyle vurdunuz?

0|0
    0|0
  • Sen işi bırak gtu zora gelsin bak nasıl çalısıyor

0|0
    0|0
  • ooo o evlilikten hayır gelmez Allah sonunuzu hayır etsin bacım

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...