Arkadaşım yok? Ne yapmalıyım?

Bu sene okul değiştirdim lise 3 üm. Arkadas edinemedim diyebilirim. 3 tane edindim ama onlarda kendi aralarında takılıyorlar ben yanlarına gidiyorum peşlerinden gidiyorum bazen ama kötü bir durum. Hiç davet etmiyorlar. Benimle sanki dalga gecee gibi bakıyorlar konuşuyorlar. Tipim gayet iyi derslerimde iyi sadece sessizim ve konuşurken heyecanlanıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|1
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Çevrendeki insanlar anlayışsız olabilir. Bende de var aynı durum. Ama takmıyorum. Nasıl olsa gelip geçiciler diyorum. Fazla takılma bence sende. İlla konuşmak istediğin birileri varsa mesaj at yeni arkadaşlar edin. Zamanla alışıyor insan zaten.

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tip ne alaka. Niye arkadaş edinemediğin belli oluyor

0|0
    0|0
    • Yok dalga geçiyor gibi konuşuyorlar dedim ya dalga geçilecek birşeyim yok demek istedim. Kimsenin tipiyle ilgilenmiyorum ama ne yazıkki bazı insanlar tiple yargılayabiliyor

• Teşekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 21

• Boşver be minik.
    1 sene sonra herkes yoluna bakacak ve hayatının geriye kalan kısmında onları hiç görmeyeceksin bile. O yüzden çok büyütme. Okuluna git dersine çalış. Iyu bir üniversite için gayret et. Bak ben yıllar oldu liseyi bitireli. 1 kişi bile yok liseden görüşüp konuştuğum şimdi. O yüzden dert etme bunu.

0|0
    0|0
  • en buyuk derdin bu olsun

0|0
    0|0
  • Napcn arkadasi

0|0
    0|0
  • Yalnızlık bu kadar kötü bir şey değil ki aksine yalnız takıldığın için daha çok dikkat çekiyosundur biraz daha zaman tanı sadece kapanma açık ve rahat ol laf denk gelirse gir karış

0|0
    0|0
  • Arakadas yapacaksan havalı ol yalama ol sürekli bisiler ısmarla atağının boyunu kisalt makyaj yap faca ay kollarına sana 2 günde ortam olur

0|0
    0|0
  • Boşverrr geçici şeyler bunlar.

0|0
    0|0
  • Konuşurken Heyecanlanmamak için diksiyon dersi al arkadaş yapılır hatta ders almana bile gerek yok kendin ol git konuş muhabetlerine dahil ol senin elinde bu

0|0
    0|0
  • öz güven?

0|0
    0|0
  • biz varızx ya

0|0
    0|0
  • arkadaşı boşver tek takıl

0|0
    0|0
  • tiyatro kursuna git

0|0
    0|0
  • Olur be

0|0
    0|0
  • boşver takma. yalnızlığın keyfini çıkar kendini üzme

0|0
    0|0
  • senin içinde tedirginlik var herşeyi unut ve onları yıllardır tanıyormuş gibi davran bunu yap -

0|0
    0|0
  • Bnimde yok tesaduf

0|0
    0|0
  • Benimde arkadasim yok yalnizlik sultanlikdir ninelerimiz demis :S

0|0
    0|0
  • Şehir neresn

0|0
    0|0
  • düzelecek inşallah ansızın patlama bu fırtına öncesi sessizlik :)

0|0
    0|0
  • Daha erken

0|0
    0|0
  • Ünivde açılabilirsin dert etme :)

Gel beraber takılalım

0|0
    0|0
  • arkadaş yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Otur ders çalış lys temelin iyi olsun seneye de ders calisican zaten pek okula da gitmeyeceksin bu yil da az kaldı

0|0
    0|0
  • rahat ol rahat insanları herkes sever kasarsan kasarlar

0|0
    0|0
  • O sorun bendede var. şu an en sevdiğim yakın olduğum 4 arkadaşım var mesela. İlk başta utancını yenip ona merhaba falan de konu başlat. Sonra görüşürüz de böyle her gün her gün konuş arkadaşın olabilir. Sonra o arkadaşınında arkadaşları senin arkadaşın olabilir. Bende utangaç birisiyim bu şey bendede var malesef anlayabiliyorum seni. Çok yakın olmadığı kişi ile konuşurken heyecanlınıyorum.

0|0
    0|0
  • Hicbirsey yapma

0|0
    0|0
  • uzun kızlar at gibi ya 🌝🌝🌝🌝

0|0
    0|0
  • arkadas edın

0|0
    0|0
  • bende öyleyim ama ben bilerek arkadaşlıklarımı kestim çünkü karaktersiz insanlarla işim yok tenefüste kendi başıma oturuyorum kitap okuyorum film izliyorum test çözüyorum falan takma kafana arkadaşsızlıktan ölünmüyor

0|0
    0|0
  • Benimde yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...