Bayanlar ciddi soruyorum doğrumu?

Bazı bayanların böyle suratında vücudunda yara iz olan erkeklere karşı ilgi duyduğu doğrumu? İnternette görmüştüm sormak istedim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi o içgüdüsel oluyor.. Erkeklikten kaynaklı ettiği kavgada falan olan izler çekici gelir..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ne tür bir yara

0|1
    0|0
    • Benim suratımın yarısında ciddi yaralar var dikiş yanık bugün işteyken yeni bir bayan arkadaş gelmiş yemekte yanıma oturdu iş yerinde samimi olmayı sevmem çalıştığım yer özellikle dedi kodu kazanıysa 160 tan fazla çalışanın olduğu ve soğuk sert görünmeme rağmen kimsenin sormadığını sordu yüzüne ne oldu ve çok güzel cennet ve cehennem gibi çok tatlı dedi dondum kaldım sen hangi departmandasın beni tanıyomusun dedim tanıyorum arkadaşlar anlattı dedi itici itici baktım kalktım sonra etraftan duyduğum o bayan arkadaş benim sevgilim olup olmadığını sormuş sağa sola

• Şöyle söyleyim hani güzel yakışan yaralar değil internette şunu gördüm fetişi olan insanlar varmış böyle yaralara ondan sordum

• Var evet ama görmek lazım

Kızlar Ne Diyor 3

• o ne ya öyle bişey mi varmış. insan psikolojisi bu belli mi olur :D sert bir görünüm veriyorsa olabilir belki... ama faça izi falan değil tabiki. o daha çok keko görünümü veriyor

0|2
    0|0
    • Faça değil bildiğin savaş yarası yanımda olan patlamadan dolayı hangi manyak suratına faça atar gerçi vardır öyleside

• olabilir tabi neden olmasın. gönül işi çok başka. yara falan dinlemezki

• Filmlerde oluyor o

0|1
    0|0
  • Iyy igrenc

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim tipime yaptığın yorum için

• Tamam işte benim suratım öyle malesef

• He ben kolda falan bicak yarasini kastetmistim yüzün oyleyse bişey diyemem

Erkekler Ne Diyor 3

• I * Tony Montana. Link veremezükmüş

0|1
    0|0
    • Tony montananın yarası ufak benim yaraların yanında😊

• Anladığım kadarıyla ben ne kadar iyiysem sen de en az o kadar iyisin. Neyse keyfine bak ne diyeyim :)

• 😊😊😊eyvallah😊

• Evet ama seksi durması gerek.

0|1
    0|0
  • yara var yara var şimdi hani kimisinde suratta iz var karizmasına karizma katmış, kimisinden iz var olmayan tipide almış götüşrmüş :D

0|0
    0|0
    • Yandan profilden sağlam yeri gören vayy yakışıklısın diyor karşıdan çekince sana ne oldu böyle diyolar😄

Yükleniyor...