Yaşadığınız hayat, sizi tatmin ediyor mu?

Yaşadığınız hayat, sizi tatmin ediyor mu?

0|0
19|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat? Hangi hayat? Bizim olmayan bir şeyden nasıl bir tatmin olabiliriz ki? Islık çalmak nasıl olmuş biliyor musunuz? Belki de yaralarımıza üflerken öğrendik ıslık çalmayı ve sonra da bu acı dolu hayattan tatmin olacağız..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Elbette

0|1
    0|0
  • İnsan tatmin olmaz hiç bir şekilde öncelikli düşüncem bu ama yine de neden tatmin etmediği konusuna gelirsek belki biraz daha farklı bir şey bekliyorum hayattan, kimsenin bilmediğini bilmek falan değil amacım ama biraz sıradışı olmak ve hayat bana bu imkanları asla tanımıcak bu yüzden tatmin etmiyor.

0|1
    0|0
    • Aslında tatmin olduğunu düşündüğün an herşeyin bittiği an sanki. Ben sürekli kendimi aşmaya, yenilikler katmaya çalışıyorum. Bu beni diri tutmakla birlikte, tüketen şey de aynı zamanda

• nedeni şu olsa gerek bir süre sonra uğraştığın şeylerin verdiğin emeklerin karşılıksız olsa bile sana iyi hissettirdiği için yapılmaya değer oldugunu düşündüğünden diri tutuyordur seni ama diğer yandan neden bunlardan haz aldığını ve emek verdiğin onca seyden aldığın haza rağmen hala tam olarak tatmin olmadığından kötü hissetmek de seni bitirendir. Hayattan ne beklentin var bilemiyorum ama en azından bir beklentin olmasa bile hayatta geçen zamanını nitelikli değerlendirdiğin için şanslısın bunu beceremeyen çok insan var yani bazı konularda tatmin olamasak da tatmin olduğumuzu düşündüğümüz an her şey bitiyor gibi hissetsek de bir amaç var ve en azından tatmin olmaya çalışıyoruz her ne kadar tatminkar olmasak da...

• Hayır etmiyor

0|1
    0|0
  • Evet, ama kendimi sürekli boşlukta hiss ediyorum

0|1
    0|0
  • Hayır 😁

0|1
    0|0
  • Hep daha fazlası=/

0|1
    0|0
    • Maddi olarak değil ama sürekli bir kendini aşma dürtüsü var bende

• Birçok şeyi bilecek kadar okumuş ve yaşamış olmak sonrasında sıkıcı bir ızdırap😕

• Hayırlısı-.-

• Her hale şükür

0|1
    0|0
  • eh işte

0|1
    0|0
  • şu an pek tatmin ettiği söylenemez ama şöyle yaklaşık 2 ay sonra ya da en fazla 1 yıl sonra fazlasıyla hayattan zevk alıp tatmin olacağıma inanıyorum 😊

0|1
    0|0
  • Hayiiiir... Eksik bisey var 😏

1|1
    0|0
  • Evett

0|1
    0|0
  • Hayır. Ülke tatmin etmiyor. Şehir Nasıl etsin?

0|1
    0|0
  • etmiyor biseyler eksik gibi ve bence hep öyle olcak

0|1
    0|0
    • Mutsuz ülkenin mutsuz evlatlarıyız

• A evet onun etkisi büyüktür, herşeyden uzaksın. Yurtdışına her çıktığımda, geri dönmek için büyük istek duyuyorum

• aynen :/ :(

• Fight club izleyip izleyip geliyonuz hep. Memnun değilsen git düzelt.

1|1
    0|0
  • etmiyor

0|1
    0|0
  • Yaşadığımdan bile emin değilim.

0|1
    0|0
  • hayır. maalesef

0|1
    0|0
  • Bu hayatta mastfan başka hicbir halt zevk vermiyor ya da ben duygularımı körelttim. :/

0|1
    0|0
    • Mast dışında hiçbir şey tat, zevk vermiyor mu

• Bilemiyorum bunlar bok gibi bir dünyanın içinde olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor :/

• Tabiki değiştirmiyor ama en azından bazen kokusunu almamızı engelliyor🎻hepsi bu😇

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...