Sevdiğim biriyle tartıştığımda, küstüğümde ya ona bişey olur düşüncesi vardır kafamda suçlu farketmez, sizde de öyle mi?

Sevdiğim biriyle tartıştığımda, küstüğümde ya Ona bir şey olur düşüncesi vardır kafamda suçlu farketmez, sizde de öyle mi?ona bişey olursa , keşke tartışmasaydım düşüncesi kafamı kurcalar hep.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunu da düşünürüm ama ondan önce o kişinin üzüldüğünü bir de benim yüzünden olduğunu bilmek beni daha çok kahreder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• son yıllarda
    insanları düşünmeyi bıraktım
    ölebilir mi evet..
    beni kıranlar yarın ölecegim ihtimalini düşünüyorlar mı hayır..

o zaman söylenmesi gereken söylenir kırılması gereken kırılır..

1|0
    0|0
    • bahsettiklerim zaten çok yakınım olanlar kendi kendime triplensem bile bunu düşünüyorum :)

• insanin yakınları daha sert kırar..
      insanı
      daha derinden yaralar

• Kimseyle tartışmam. Çok büyük bir konu olması gerekir. O halde ölebilir

0|0
    0|0
    • Sinirlenip ortamdan çıktığın olmaz mı hiç

• Anladım ama bu sizin için böyle. Ben kendi fikrimi söyledim. Siz biraz duygusalsınız.

• Anladım , teşekkürler

• Ben de böyle düşünürdüm. Zamanla "haklı olduğumda kırıcı olmaya değil net olmaya" çalışır hale geldim. Yine de kırılmak istiyorlarsa kırılırlar, buna bir çözüm bulamam.

0|0
    0|0
  • Ne kadar iyi kalpli iyi niyetli bir kizsin sen Allah ne Duan varsa hayirlisiyla kabul etsin

0|0
    0|0
  • Evet o yüzden ailemle küs ayrılamıyorum.

0|0
    0|0
  • Güzel bir düşünce

0|0
    0|0
  • gerçekten değer verdiklerimle küs kalamıyorum bende..
    ne kadar kindarım desemde, sevdiklerime sökmüyor bu durum..

0|0
    0|0
  • Özellikle sevdiklerimle pek tartışmamaya özen gösteririm. Bazen ağır konuşabiliyorum çünkü. Ona bişey olursa düşüncesini ise hiç taşımadım ama farklı bir bakış açısı seninkisi.

0|0
    0|0
  • Vicdan yapmak oluyor sanırım bu :) Ara ara oluyor :)

0|0
    0|0
  • Sen deger veriyorsun sevdiklerine ne güzel birsey

0|0
    0|0
  • öyle e

0|0
    0|0
  • Evet aynen o nedenle sevdiklerimi uzmemeye kusmemeye onları mutlu etmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Küsünce elbette düşünürüm yine ama ayrılınca umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Hayır yok tartışıyorsam sebebi olduğu içindir

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Gebersin mk

0|0
    0|0
  • öyle

0|0
    0|0
  • selam bence kırmammak lazım olumlu dunya helelklık almak lazım degılmı bu arada nasılsınn

0|0
    0|0
  • Eskiden oyleydi. Ama artik cok takilmiyorum. Vardir bir hikmeti deyip geciyorum

0|0
    0|0
  • İnsan Olduğumdan Dolayı... Evet Evet... Bende De Öyle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 9

• Olabiyotr

0|0
    0|0
  • Şu sıralar inan bunu hissetmeyeceğim kişiler var. Ölseler mutlu bile olabilirim kurtuldum diye. Normalde hassas biriyimdir dün kedimin bir tane yavrusu ölü doğdu ona bile çok üzüldüm ama aramda kan bağı olduğu halde bu insanlara üzülmem. Zamanında öldüklerinde de bir üst katımda oturdukları halde cenazesine bile gitmedim. Üzülmüyorum yani.

0|0
    0|0
  • Kendimi yargılarım tabi

0|0
    0|0
  • Bende yaşıyorum aynı durumu ve haklı olsam da haksız olandan daha fazla üzülüyorum

0|0
    0|0
  • yo düşünmem hiç

0|0
    0|0
  • Aynen ben de kendi kendimi yer bitiririm

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • Ölsün herkes

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...