Kadına gerçekten el kalkmaz mı?

Özellikler beyler. Eşiniz ufak bir tartışma üzerine üniversiteli bir kız ve arkadaşları tarafından saldırıya uğradı. Eşiniz yere düştü ve eşinize bu kız grubu tekmeyi saydırmaya başladılar. Ki böyle kavgalar da çok fazla. Siz bu manzarayla karşı karşıya kalsanız, o kızları ayırmaya mı çalışırdınız, yoksa hepsinin ağzının payını verir miydiniz? Evet ben olsam, saçlarının kökleri kopacak şekilde çekip kafalarını duvara vururdum.

* İlk parçada anlattığım kız grubu dayağı hak eder.
*İftira atan bir kadın dayağı hak eder.
*Erkeği baştan çıkarmak için orasını burasını ona açan bir kadın, o erkek tarafından dayak yemeyi hak eder.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Her turlu dayagimi atarim diyorsun yani her ne olirsa olsun senden gucsuzlere el kaldirma terket ayril ama dayak atma

0|0
    0|0
    • Her türlü dayak atarım demiyorum, soru detayını tekrar okuyunuz.

• Bazi erkekler olsa oo acmis gosterdi diye kizi becerirler afedersin sevdigine yaptigi seyin ayip oldugunu uyarmak helal olsun bu dusuncede olman adamlik ister sonunda anlasabildik bayim :)

• Ben bunu kastediyordum. Yoksa eşine karşı şiddet uygulayan insanlardan bizzat ben nefret ederim. Burada demek istediğim, bazı kadınlar, bazı durumlarda cezayı hak eder.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Birinci soru dayak atan gruba sende dayak atarsan onlardan farkın kalmaz.
    İkinci soru iftira atan kadına dayak atmak yerine haksızlıgını belgelemek dayaktan daha evladır.
    Ücüncüsü orasını burasını açmasına müsade eden erkek dayak atmaya muktedir degildir ki buna müsade eden erkek ise.

0|0
    0|0
    • Uzaktan bende öyle diyorum, lakin yaşamadan bilemezsin. Eşine karşı bu tavırda o anki öfken ile alacağın karar çok daha farklı olur. Üçüncü maddede, taciz eyleminde bulunup, aniden göğüslerini veya tahrik edici bir yerini sana açması üzerine böyle bir tepki verebilirsin. Nitekim bana karşı böyle bir tutum sergileyen bir kadın, ağzının ortasına tokadı yer.

• ayırırdım üsteliyorlarsa hepsini döverdim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...