platonik olduğum kıza hediye gönderdim çat pat görmüşlüğü var beni benimde onu ve hiç konuşmuşluğumuz yok. 8 aydır takibindeyim bir arkadaşı falanda yok. önce çiçek gönderdim şimdi gömlek ve yelek. ilkinde isim yazmamıştım hediyemde yazdım. ve beni tek takip ettiğim yer "twiterdan" engellemiş. başka bir yerde takip etmiyorum kendi adım olarak. ama sosyalde takibindeyim. NE YAPMALIYIM fikri olan varsa teşekkürler :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• ilkinde gönderdiğinde senden değilde bir başkasından geldiği sanmış olabilir. ikincisinde ismini yazınca engellemesinden bu anlaşılıyor. bence onun da platonik olduğu biri var ama o sen değilsin.

0|1
    0|0
    • olabilir dostum... mantıklı... :)

• ama hiç sormazmı bir insan hayırdır ulan diye ne alaka direk engelleme falan biz mi mesaj atsak acaba

• valla benim sana tavsiyem topla cesaretini konuş. zaten seni engellemiş. daha da ilerisi senle konuşmaz görüşmez. ama zamanla şoku atlatınca yumuşar sana merak etme. bunları göze alabiliyorsan olumsuz cevabı duymaya hazırsan kaybedeceğin bişi yok git efendi şekilde derdini anlat kıza. bişey kaybetmiş olmazsın. belkide çok şey kazanacan

Yükleniyor...