En yakın arkadaşınız tarafından yediğiniz en büyük kazık neydi?

Yaklaşık 5 dakika önce hayatının kazığını yemiş biri olarak size de sormak istedim :D

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• kazık yemedim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana koca buldu.. Sonra dedi ki;''kimseye söyleme bunu'' Bende söylemedim. Bana münasip gördüğü kişiyle konuştum, yazıştım. O kişiyi sevmedim ama konuştum. Bana uygun değildi. Ben kimseye anlatmadım. Ama annem günlüğümü okumuştu ve sinirlenmişti. Arkadaşımı aradı.''Sen nasıl yaparsın bunu. Kızım sana güvendi, bn sana güvendim''dedi. O günden sonra onunla hiç görüşmedim. Zaten menfaatçinin tekiydi. Dahası o çıktığım çocuğa benimle ilgili kötü şeyler söylemiş. O senden ayrıldığı için kollarını ciletledi diye. Halbuki ben böyle bir şey yapmadım. Arkamdanm iş çevirdi yani. Ondan kurtulduğum için mutluyum. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yemedim. Çünkü insanlardan nefret ederim ve kimseyi bana bunu yasatıcak kadar yaklaştırmam.

1|0
    0|0
  • şerefsiz bir arkadasım vardı hala var :) ingilizce sınavında kopya çekerken hoca napıyon sen diyordu picin elinde kopya vardı onu soruyordu ama pic diğer kağıt değiştirdiğim arkadaşla beni söyledi.. ben bişey yapmadım hocam bunlar kağıt değiştirdidiye ispiyon etti kodumun serefsizi... hiç unutmam o kazıgı iade edicem

1|0
    0|0
  • Hiç kazık yemedim ama yanlışlıkla atmıştım çocuk her yerden engelledi beni :D

0|0
    0|0
  • Satışa gelmek tabiki

0|0
    0|0
  • Kazığına göre değişir tabi :-) altın kazıkmı yoksa demir kazıkmı? :-D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• bir kişiden birden fazla kazık yedim
    facebook şifremi biliyodu ve ben çok az face e gidiyodum benim facemden bütün erkeklerle kaşar gibi konuşmuş tanıdığım tanımadığım kim varsa ve ben bunu çok sonra öğrendim face e sık girmediğim için uzun bir süre böyle yapmış
    bunu yaptı ama kabul etmedi bende gözümle görmediğim için göz yumdum. beni sattı sonra o kızda kendisini sattı geldi tekrar bana yalvardı barış nolur diye.
    ne paralar yedirdim ona haddi hesabı yok haçlığımı alırdım çıkar yerdik beraber yıllarca böyle damızlık gibi kullandı beni.
    hep arkamdan konuştu
    beni hep ama hep kıskandı
    ben ona herşeyimi verdim ama ben ondan bişey isteyince bana ben hizmetçi miyim dedi böyle işte aklıma gelenler bunlar daha da fazlası varda neyse

1|1
    0|0
    • Allahından bulsun be

• Allahından buldu başına neler geldi bende hepsini bir bir gördüm. Merak etme sana kim kötü bişey yaptıysa hem bu dünyada hem öbür dünyada cezasını çekecek.

• Toplum içinde aşağılanmak

2|0
    0|0
  • Namusuma iftira attı.

1|0
    0|0
  • Sürekli yalan söylemesi

1|0
    0|0
Yükleniyor...