bir insanın sizle uğraşması?

Arkadaşlar merhaba, şimdi biz okulda genelde 3 kız takılan bir grubuz ve sınıfta 4-5 tane tip var hiç muhattap olmadığımız onun dışında herkesle az çok muhabbetimiz var ve kendi aleminde kızlarız kimseye zararımız yok ama bir kız var sürekli bizi gözlemliyodu sene başından beri bunun farkediyoduk zaten durmadan bize baktıgınıda başka bişey düşünmemiştik. Bide dediğim gibi kendi aleminde kızlarız ben çok konuşmam sınıf ortamında hocalara falan diğerleri gibi hiç yalakalık yapmam anca soru sorarlarsa cevaplarım falan o tip bir kızım ama bu kız fazla şamatacı. Neyse bu durmadan bizi süzüyo falan bide arkadaşıyla kendi aralarında dedikodu yapıyolar hakkımızda bizim hakkımızda konuştuklarını duyduk yanımızdayken... Bizim fiziksel özelliklerimiz hakkında falan konuşuyolar göz rengi olsun saç rengi olsun... Bizden fazla bizim fiziksel ve karakteristik özelliklerimizi konustular hemen yanımızda-bizde boylu ve fiziği düzgün eli yüzü düzgün begenilen kızlarız tabi bu benim için önemli değil ama bellili onlar kıskanmış-ama bizde terbiyeli kızlarız duysakta ses çıkarmıyoruz tabi. Bugünde tabii benim sınıftaki sessizliğimden yola çıkarak sınıfın ortasında sesini hiç duymuyoruzki onun falan dedi, bende cevap vermedim ama sinirlendim eve gidince. Sizce bu nedir kıskançlıkmı, çekememezlik mi yoksa alay mı ediyor benle adını koyamadım sizinde görüşlerinizi almak istedim ama bu olay beni çok sinirlendirdi.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Eee hiç mi üşenmedin la bunu yazmaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...