Entelektüel kız mı Tiki kız mı?

Benim düşünceme göre bir tarzı olan kızlar daha iyi oluyor. Standart çağımızın sarı saç bol fondöten açık göbek dar pantolon klasik tiki tarzı. Bugün Kadıköy'deyim orda öyle çok var mesela. Kızlar kitap okuyor, tiyatro izliyor, oturup konuşabiliyorsun. Bu kızlarla ilişkiye girmek o kızlarla girmekten çok daha farklı olur diye düşünüyorum. Benim arkadaşlar anlatıyor, yaptım işimi ama işim bitince hiç bir anlamı kalmıyor çok sıkıcı diyor. Bu tiki güzel seksi kızlar akla direk bu mesajı getiriyor, onlarında anlıyorum ama gerçekten çok yapmacık geliyor. Bence kızdan bir şey olmalı. Bir tarzı onu ifade eden bir şeyler olmalı. Cidden tesadüf olduğunu sanmıyorum bu entel canların hiç saçını sarıya boyattığını görmedim. Kendi tarzını yaratıyor oturup sadece boş konuşmak, aşk, meşk, ilişki değil. Gerçekten de bu kız arkadaşlarımızla bir yerde konuşup tartışıp daha derin daha kapsamlı bir sohbet sonra ilişkiye girmek çok daha anlamlı çok daha güzel oluyor. Sadece hormonların sözünün geçtiği bir dünyada duygusal, birliksel derinliği olan bir ilişkinin tadından yenmez. Ee siz ne düşünüyorsunuz beyler haksız mıyım? Bazen çok şey aradığımı söylüyorlar hiç sanmıyorum Yolda kitap okuyan kız candır

1|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• öyle oldugumdan sevgilim yok bence kitap okudugumdan. daha yarım saat önce swarmdan bir sapıgı engelledim diyelim

0|0
    0|0
    • bence bunun sevgili ile alakası yok. mesela kimle rezonansa gireceğin. sapık çüküyle hareket eder. eeh onlarda ona göre kızlara hareket etmeli.. herkes dengi dengine demek istiyorum. .

• aynen özellikle ima ettim ama anlamadı

Erkekler Ne Diyor 2

• nerde nasıl davranacağını bilen kız

0|0
    0|0
  • İkisinin karışımı olsa?:/

0|0
    0|0
    • Şunu düşün: O tiky kızlardan biri o halini siliyor oda tarz olmaya başlıyor. Bence çirkin kız yoktur. Sadece tiki kızlar kimyasal ile güzel oluyor entelektüel olanlar kendi ruhuna tarzına yansıtıyor. Nitekim o karışım zaten var olm

Yükleniyor...