Ağlamaktan ciğerlerim soldu?

12. sınıf öğrencisiyim dolayısıyla sınava hazırlanıyorum ama delirmek üzereyim. Babam okumamı istemiyo yani direk söylemese bile ders çalışmamı engelleyecek her türlü tavırdan anlıyorum. Ki hep dersleri iyi olan, öğretmenler tarafından sevilen biriyim. Okula boya küpünden çıkmış vaziyette gitmiyorum. Evde elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum ama sürekli bağırık işitiyorum ya da azar yiyorum. Her gece ağlamaktan ciğerlerim soldu. Kaç yıllık arkadaşlarımla konuşmuyorum gece vakti beni okulda haber vermeden bırakıp gittikleri halde haklı olduklarını ve benim trip attığımı düşünüyorlar. Delirecek gibi hissediyorum. Bu insanlara naptım hiç bilmiyorum.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• BOŞVER, kendinle gurur duymalısın azimli ve çalışkan bir yapın olduğu için. Güçlü olmalısın biraz egoist olmalısın madem onlar senin duygularını önemsemiyor ozaman sende kimseyi önemsemiyeceksin. Okuluna devam et ve inşallah ileride çok başarılı olursun..

0|0
    0|0
    • Çok çok teşekkür ederim gerçekten beni motive ettin. İleride başarılı biri olacağım.

• Bunu yapabildiysem ne mutlu, inşallah 🌸🌸

• İnsan beyni bu, anlamak zor. Sen derslerine odaklanmaya çalış her ne olursa olsun. İnşAllah başarırsın.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Umarım başarırım.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...