Etrafta gözlemlerimizden şikayet ettiğimiz insan davranışları aslında aile yapısından olabilirmi sizce?

Arkadaşlar fikirlerimizi paylaşabilmek adına böyle bir soruyu sizlere soruyorum örnek vermem gerekirse insanlarda aşk sevgi paylaşma samimiyet duygularının köreldiğini görüyorum doğal olamıyoruz içtenlikten çok yapmacıklık çok daha ön planda illaki içimizde bir ego var bir yandan hemcinslerimin aç gibi davranması kızların da bu yüzden kendilerine has tavırlar alması ve hani insan insanın aynasıdır denir ya kendime baktığım zaman kızlar özellikle hemcinslerimden çok farklı görüyorlar beni en basiti genelde hemcinslerim için 1. planda bir kızı yatağa atmak varsa benim için 1. planda ise sevgi içtenlik duygusu var. Hemcinslerimin hep kızlar için eleştirdiği onlara göre herşey paradan ibaret burunları havada vs. bu gibi şeylerden tabi kızlar da hemcinslerimi eleştiriyorlar. benim fikirlerinizde paylaşmak istediğim asıl konu bu bahsettiğim şeylerin yaşanmasında anne babalarımız etkili olmuyormu sizce bana göre bunların altınca cahilce çocuk yetiştirme eğitimsizlik görgüsüzlük gibi şeyler yatıyor sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...