Hiç etik değil bana göre ya sizce (Detayı okuyun ) ?

Bugun kurs çıkışı bir parkta Yaa baya bir herkesin yuruyus yaptigi bisiklet surdugu yani oturdugu kalktigi kalabalik bir parkta kız ile oglan bildigin çimlere yatmislar sımarıyorlardı cok fena sinirlendim bu kadar da ahlaksızlık olmaz ya hani belki illa sevgilisi olcak degil abisi falandır desek kim abisiyle ortalık yerde çimlere yatıp cilvelesir tovbe estegfirullah cok sinirlendim toplumun gidisi cok kotu ve cok uzucu sizce dogru mu bu?

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bizim orda sıkıyorsa yapsınlar.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dört duvarda yapsın herkes yapçağını

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkes özgürce istediğini yapabilmeli ama bu konularda bende biraz tutucuyum, eğer ki sevişeceksen git arkadaş evine sabaha kadar seviş.

1|0
    0|0
  • ağzına kürekle vurucaksın.

1|1
    0|0
    • Aynen yaa cok sinirleniyorum hâla aklima geldikce

• biraz spor yapıp güçleniyip karşıma çıktıklarında dövücem uyuz oluyorum s. refsızlere. 😤

• sana ne arkadaş bakma onlara millet sokak ortasında kadın dövüyor bu kadar tepki almıyor sonra ahlaksızlıktan bahsediyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Ahleksiz derler ona

1|1
    0|0
  • Sevgili var sayalim bundan sanane ve sizene, bir erkek bir kadını döver aile arası der dönüp gidersiniz ama sevistimi, öptümu ahlak bekçisi olup cikiverirsiniz

1|1
    0|0
    • Bu kurallarin esnekligini kim belirliyor acaba? Kimin ne yaptigiyla ilgilenmediginiz sürece hiçbir hareket sizi ilgilendirmez. ( Direk sizi hedef alan söylem ve şiddet hariç )

• Onlar sadece mahrem mesafede kalmislar oralarini buralarini acmadiklari surece toplum kurallarini cignediklerini sanmiyorum

• doğrulugunu savunmuyorum ama çok ileriye gitmediklerini düşündügümden bu yorumu yapıyorum gençler sonuçta bence saygı duymayı bilmelisin

1|0
    0|0
    • Bende gidipte zaten laf soylemedim cektim gittim yanlarindan saygisizlik ne yapmisim onlara?

• saygısızlık yaptın demedim ki saygı duymalısın dedim :D

• Peki

• kıskandığın için mi

0|0
    0|0
    • Yaa sorma aman aman benden uzak olsun ben yaparsamda ilerde özel olarak yapacagimi esimle yaparim herkesin ozelimi bilmesine gerek yok adı ustunde ÖZEL!

• gençlik insanın kanı kaynıyor ondan

• bence senin düşüncende onların yaptığıda yanlış değil. seni böyle düşünüyosan bakmazsın olur biter. modern toplumda isteyen istediğini yapar. yasalar çerçevesinde açıkça cinsel ilişkiye girmek veya teşhircilik yapmak dışında istediğini yaparlar.

0|0
    0|0
  • Peki sen etik misin

0|0
    0|0
    • Her konuda elimden geldigi kadar etik olmaya calisiyorum sukur

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet çox dogrudu) yani yaşadığın yere adetleri göre. Misal Moskovada böyle şeylere kötü bakilmiyor onunda ötesi oluyo... Flan) Ama Baküde onun tam aksi. O sizin adetlerinizden asilidi

1|0
    0|0
  • Bugün otobüste yanıma bir çift oturdu ve sürekli çocuk kızın bacaklarına dokunuyodu 😐
    Mide bulantısı geçirip camdan atlamak istedim o an pislikler 😒😒😒

1|0
    0|0
  • Yanlış bişey yok sanki kim bilir napıyolar abartmasan mı? Çimlere uzanmışlar işte ha arkadaşın ha sevgilin ha baban olsun istediği gibi vakit geçiremicek mi

0|1
    0|0
  • Doğru veya yanlış insanları ahlak yönünden değilde erdem yönünden eleştirseniz keşke.

0|0
    0|0
  • Minibüste bile yapıyolar artık öyle şeyleri 😏

0|0
    0|0
  • Istedigini yapsinlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...