Çocuk yetiştirmekle ilgili bildikleriniz neler?

Linke tıklayabilirsiniz
Bunları
bilmek için yaşınızın kaç olduğu hiç önemli değil. Önemli olan bir çocuğunuz olana kadar bunları bilmeniz. Bütün sosyal medyada yine çocuga şiddet yine çocuğa işkence, bu yaşıma kadar psikoljimi hiç birşey bu kadar etkilememişti. Lütfen bilinçsiz çocuk yapmayın! Kendini sevmeyen çocuk yapmasın çünkü çocuk insanın kendisinden bir parça değil mi?

0|2
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bu konuyla ilgili projem var zaten
    anne-baba adaylarına esasli uygulamali eğitim verip bu eğitimi geçenlere çocuk yapma hakkı vereceksin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Faydalı bilgiler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dayağa bende karşıyım evet ve döven kişiye dalasım geliyor resmen ama hani ceza kızma gibi olayları maalesef yapıyoruz... :S Heralde ileride çocuk olursa yapmam da diyemem... :/
    Neden mi? Allah için akşama kadar çalışıyoruz yorgun oluyorum benim yeğenim var haftada 1 ya da 2 kez görüyorum ve beni çok çok sever keza bende ölürüm onun için ♥ :)
    Ama yorgunum ya hep ilgi alaka istiyor haftada 1 2 kez görmeme rağmen tamam yoruldum sen oyna şunu yap diyorum illa kaldircam tepeme çıkacak güreşeceğiz falan filan... Bazen kızıyorum ağlıyor abimde diyor ki bak 2 saatte kızdin ben hergün hergün kizmayayim da napayim diyor evet çözüm değil ama o zaman çocuğa ayiracak zaman özellikle bizim gibi çalışan kişiler için maalesef ama maalesef pek olmuyor. .. :/

1|0
    0|0
  • tercübe meselesi

1|0
    0|0
  • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👏👏👏👏👏👏
    Şok güzel paylaşım olmuş..

1|0
    0|0
  • Merhameti olmayan insan cocuk yapmasin

1|0
    0|0
  • Iki Cocuk buyutuyorum biri 5 digeri ise 3 yasinda.

1|0
    0|0
    • Allah bağışlasın evlatlarınızı. Linkteki bilgiler sizin işinize de yaraya bilir 😊

• Evet var 8 yaşında 2. Si yolda inşallah

• Ne güzel bir haber! Umarim kolay bir hamilelik donemi gecirirsiniz. :)

• Tek bildiğim bu dünyaya bırakabilecegin en iyi şey hayırlı bir evlattır

1|0
    0|0
  • Anahtar kelime sevgi

1|0
    0|0
  • Çok haklısın

1|0
    0|0
  • Evlat demenin nedemek olduğunu bilmeyen insanlardan sakınsın bizi Allâh...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çocuk gelişimcisiyim. İsterseniz kitap da tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
    • Ne güzel. Teşekkür ederim bende okudum çocuk gelişimi 2. Çocuğum olacak allahın iznile. Mesleğim dışında çocuk gelişimi okudum sırf çocuklarıma daha iyi Anne olabilmek için.

• Ne kadar güzel. Sizin anne olduğunuzu biliyorum. Kitap önerisini diğer üyelere yönelik yapmıştım. :))
      2. Çocuğunuz da hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün İnşallah.

• Cocuklari sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...