Aşırı Yalnızım?

Yaklaşık 3-4 senedir çok yalnızım. Ne arkadaşım var, ne sevgilim var. Ailem dışında kimsem yok. Bir kızı sevmiştim. O da gidip başka birisini sevmiş. Benim onu sevdiğimi biliyordu. Ama sonradan gidip, tipli, kaslı birisini sevmiş. Ben kadınlara/kızlara yaratık gözüyle bakıyorum. Hangi kızı sevdiysek, bir bıçakta o sapladı bize. Sorum ise;Sizce bu yalnızlığımın temeli neye dayalı? Neden yalnızım?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Senin sorunun degil ki onların sorunu sen sev bırakıp giden yar utansın. Üzülme belkide gelecek olan seni daha çok sevecek hayata hep umutlu yaklas

0|1
    0|0
    • kim sever ki beni? ne sosyal ağlarım var, ne bir yerde fotoğrafım var, asosyalim, okul ev okul ev

• sağ ol sana da, ama gine de sorunuma çözüm bulamadık :D

• Eig için teşekkür ederim 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Kartallar yalnız uçar güzelim.

0|1
    0|0
    • çift uçarlarsa ne olur?

• Biri diğerini ele verir ve zaafiyet oluşur

• vay vay vay, sen buralarda harcanıyorsun aga, ama söz biraz anlamsız gibi :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçer

0|0
    0|0
  • Senin değil, onların sorunu. Sende sanırım biraz da özgüven eksikliği oluşmaya başlamış. Bence önce tabularını yıkıp, arkadaşlar edinmelisin, arkadaş çevreni geniş tutmalısın.

0|0
    0|0
    • ben yalancı arkadaşları sevmiyorum. Ayrıyetten herkes sigara içiyor. Ben sigara içen insanlarla arkadaş olmayı bırak, yanına bile yaklaşmam.

• Sen geç, özgüvenli ol biraz

• aman boşver, sadece birilerine ihtiyacım var, onlarda bir gün çıkar gelir umarım

• Çirkin ya da fakir olabilirsin. Zeki değilsindir. Kadına yaratık gibi bakıyorsan zaten onların sana insan gibi de bakmadi mümkün değil

0|0
    0|0
    • çirkin ya da fakir değilim. Sınıfın zeka ortalamasını ben çıkartıyorum. Ayrıca her kız bana ağzını sulandırarak bakıyor fakat hiç kimse gelip konuşmaya yeltenmiyor :)

• Bak sorun sende kızlarda değil yanlizligi kendin seçmişsin egonu azaltirsan yalnız kalmazsin

• Terbiyeli ol yalnız abaza ;) lafi yiyip kızarıp hakarete geçen sensin hadi elinle sana kolay gelsin. Hayal dünyanda sana hayranca bakan kızlara selam

Erkekler Ne Diyor 1

• bizim yalnızlar kervanına katıl. binlerce arkadaşın olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...