Arkadaslar sinirim bozuk?

Gerçekten sinirim bozuk. Bir kizla aram bozuk birde hoslandigim cocukla. Cocuk o kadar pısırıkki. Benden hoslaniyor biliyorum ama Hep ayni ortamdayiz bugun tanidigim bir kiza bana bakarak sarildi. Sevgilisi oldugunu soyledi. Ama olmadigini biliyorum. O kiz ona sarilmak bile istemedi zorla sarildi. Herneyse bana gicik olan bir kiz var. Kiskaniyormu artik bilmiyorum. Oyle dusunuyorum. Hep guzelsin falan der. Ama Ben baska kisilerle dolastigim zaman dik dik bakiyor guluyor falan. Ya dikizleniyorum resmrn. Acayip rahatsiz oluyorum. Benim birseyime guler birsey demem. Ama ona laf atilip gulununce bana ne guluyosun lan der. Acikcasi beni sindirdi. Asla yalan konusmam. o biraz sinirlidir. Ama hala benimle konusup selam veriyor. Bana bulasiyolar iste. fakat bu saka boyutubu gecti. O hp baskalarina guler eder. ona gelince hemen sinirlenir eder. Bende oyle sinirlenebilirim ama yapamiyorum. Hep sustum artik susmak istemiyorum. Boyle olmak beni cok rahatsiz ediyor. Daha 2 gün önce bana bagirdi. Şu an gayet normal selam veriyo konusuyor. ama beni sevmiyor biliyorum. Kendine birsey yaptirmaz. off cok sinirlerim bozuk

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...