Bir kızın yanında muşta-çakı taşımasını nasıl karşılarsınız?

Şöyle ki uzun bir süredir yanımda bulundurmak taşımak istiyorum lakin bir kac gündür mevzu geçtiğinde arkadaslarım bunun çok erkek işi olduğunu söylüyorlar. Ben Genede alıp taşıyacağım ama fikirlerinizi merak ettim

0|0
12|23

En İyi Kız Görüşü

• Ben taşıyorum normal geliyor yani

1|0
    0|0
    • Helal ya yalnız degilmisim

• E tabiki gece Eve dönerken tecavüze uğrayıp birkereden birşey olmaz, o da şort giymiş (yazın sıcakta pantolon üstüne kaban giymeliydi ki obje belli olmasın) sonra Ada'm sayın hakimin desin 6 yıl ceza indirimi alsın çünkü neden or*spu çocuğu çok saygılı...

• Lanet olasıca bir saygısı vardı ! Bu yüzden normal karşılandı

Erkekler Ne Diyor 23

• kullanamadıktan sonra taşımasının bir önemi yok, sen muştayı çıkartıp takana kadar neler olur neler, keza çakı sallasan boş geçerse yine tehlike, en güzeli kızlar için göz yaşartıcı sprey.

1|0
    0|0
  • Valla bu tür edevatlar kullanmayı bilmiyorsan tehlikelidir diye öğrettiler bize. Kullanamazsan alır onu müsait yerine sokarlar demişlerdi o günden beri zevk için bile yanımda taşımam. Sonrasını düşününce hiç hoş değil yani :)

1|0
    0|0
  • Savunma amaçlı olarak gerektiği zamanda kullanamıyacağı araçlar bunlar.
    Oysa Biber gazı çok daha mantıklı olurdu..😇

1|0
    0|0
  • İyi karşılarım taşısın tabi dışarı da bir ton tacizci sapık şerefsizler var enazından öyle bir duruma rast gelirse acımaz sokar şerefsize helal olsun bacım der geçerim...

1|0
    0|0
    • Umarım yargı da bu sekilde düşünür ama ülkemizde emin ki ceza alan taraf oluruz

• Bir insan sana tecavüz etmeye kalkarsa sen de ona sokarsan bu kendini koruma amaçlıdır, mahkeme de bunun ne ile sonuçlanacağını bilmem ama sen sonuç da bir bayan olarak kendini savunuyorsun.

• ben bu yaşıma kadar çakıdan başka birşey taşımadım oda her çevirmede polis amcalara yar oldu ya da annem cebimde bulunca alıp gizlerdi sabah kalkardım cepler sıfır git her ay da bir yenisini al :) sen piskopatmısın muşta ne la :)

1|0
    0|0
  • Al taşı iyi olur korumuş olursun kendini

1|0
    0|0
  • kullanmadıktan sonra bir özelliği yok..

1|0
    0|0
  • normal karsilarim

1|0
    0|0
  • Bulunmalı bence..

1|0
    0|0
  • Muşta taşımak suçtur. Çakı taşınabilir.

1|0
    0|0
  • Gereksiz. Kullanamazsın bile. Güvenlik içinse biber gazı en iyisidir kadınlar için.

1|0
    0|0
  • Kız Adanalıysa sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • Baska seyler al onlar sana gore degil

1|0
    0|0
  • Bana uymaz yani itici gelir.

1|0
    0|0
  • taşımalı.. neyle karşılacağın belli değil..

1|0
    0|0
  • öh derim yani

0|0
    0|0
  • iyi olur portakal soyarken elma soyarken lazim olur :)

0|0
    0|0
  • deli misin ya kız dediğin kibar olur ne öyle :D

0|0
    0|0
  • Vuymaa abi, pessssysss 😂😂😂

0|0
    0|0
  • canım mahlukat olarak karşılarım küfür eden bide bunları taşıyan kız %100 serseridir

0|0
    0|0
  • Gel bizim sokak cetesine katıl

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem. kavga anında kaç git

1|0
    0|0
    • bak 21 yasıma geldim ufak tefek olaylarım oldu ama karsılık vermezsen sıkıntı yasamazsın. haklıda olsam bulaşmadım. çunku annen vardır baban vardır sevgilin olur o vardır . onu da geçtim kavga orda bitmiyor ki. sıkıştırıp hastanelik etcekler yani bir yerde dövsen bile o şahısı.

diğer tecavuz taciz olaylarında da gücün yetmez o hayvanlıgı yapana . kullanamazsın. çok istiyosan elektrk çarpan şeyler var ya onlardan alıver.

• Onlarda mantıklı tabi

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Yakışmaz

1|0
    0|0
  • Elektro sok cihazı biner gazi yokken piyasada cakitaşınması ı normaldi
    Ama musta zaten yasal değil normal de değil

1|0
    0|0
  • Kendini korumak amacıyla taşıyorsan sakın taşıma biber gazı al onun yerine. O an korkutmak yerine bıçaklayabilirsin karşındakini ya da senin elindekini kendisi alıp sana karşı kullanabilir.

1|0
    0|0
  • Taşı ne güzel

1|0
    0|0
  • Aynen bende istiyorum :D erkek isi ama hosuma gidiyoel

1|0
    0|0
  • Normal bende de var

1|0
    0|0
  • sacma