Ergenlikten tam olarak kurtulamadım mı?

Merhaba arkadaşlar şimdi yazıcağım şeyler uzun ama en kısa halini yazıcam.

O zamanlar 6. sınıfta okuyordum 12 yaşındaydım. çok sevdiğim ailem ( annem babam tek çocuktum) arkadaşlarlarım- gerçek arkadaşlarım - dostlarım çevrem sosyal hayatım herşeyim mükemmeldi. aklınıza çok zengin olduğumuz ya da herşeye sahip olduğumuz gelmesin. zengin değildik durumumuz normaldi belki normalin 1 tık üstü en fazla bu. ama ben yinede sahip olduğum şeyleri dünyaları verseler değişmezdim. herneyse babam bankada müdür yardımcısıydı ve müdürlük sınavını kazanmıştı. yaşadığımız yerde zaten birisi olduğun için başka bir şehre taşınmamız gerekiyordu. genel müdürle arası iyi olduğu için memleketimizi istedi isim vermiycem. ben tabi çocuğum o zamanlar ne olduğunu anlayamadan gittik veda bile edemedim arkadaşlarıma belki böylesi daha iyidir. taşındık iyi hoş zaten küçük sıkıcı bir şehir. geldikten kısa bir süre sonra ergenlik te geldi. zaten alışamadım ve ergenlik bunu imkansız hale getirdi. çok çirkinleştim. eski halim ve o zamanki (13 yaş) halim arasında bir uçurum vardı.

Hergün 1 kilo yağla uyanırdım sivilceler çok fazla çıkmıştı yüzüm çok kötü olmuştu çok çirkin olmuştum.
baskın birisi olan ben giderek ezik birisine dönüşüyordum. bunu durduramıyordum şimdiki kafam olsa bunu o zamanlar çok kısa bir sürede yapardım herneyse konumuza dönelim. burda hala burdayım burda ki çevrem öyle tanıdı beni o halimle. eskiyi asla öğrenmediler. Okulda kızlar dalga geçiyordu sınıfta erkekler o kadar değil arada sivilcelere falan espri yaparlardı ama kötü niyetli değildiler. kızlar çok aşağılıyordu. teklif ettiğim 2 kızda reddetti bende 3. kez reddedilmek istemedim. o zamanlar okulda gördüğüm bir kız vardı biraz kasar. o da dalga geçiyordu. sonra lisede iyi bir lise kazandım. sivilceler gitti. tipim yavaş yavaş düzelmeye başladı. sonra geçen kış o kız bana teklif etti aynı sınıftaydık evet. ve bana aşık olmuştu. bunu ben bir nevi intikam almıştım geçmişimden hepsinden

Güncellemeler:
ama bunu isteyerek yapmıyordum içimdeki birşey yapıyordu. çekici biri olmuştum okulda hala böyle lise 3 teyim yaşım 18 bir iki ay oldu o yüzden lise 3 üm aldanmayın. herneyse kızdan ayrıldım 2 ay sonra. Kızı asla kullanmadım bazı yönleri hoşuma gitmişti ama istemedim sonra işte yazıcam güncellemeyi okuyum
Özet okumıycaklar baksın;
12 yaşında arkadaşlarımdan çevremden beni hayata bağlayan herşeyden alındım. bunu haketmediğim halde. ve ben buna hazır değildim. Birşey başınıza gelene kadar onun olucağına ihtimal vermezsiniz. benimki de böyle birşeydi işte. taşındık sonra tipsizleştim. bu 2 sene sürdü, özgüven psikoloji mahvoldu. sonra hapla (roaccutune) tipim yerine geldi ve benimle dalga geçen kız bana teklif etti sonra ben ondan ayrıldım.
bunu yazmak istedim. sadece bu kısmını ((:

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• daha yasin 19 ergensin yane

0|0
    0|0
Yükleniyor...