Kaç kişiyle yatak paylaşıp sonrada temizim diyen bayanlara ne denir?

Böyle insanlara nasıl bir ders vermek lazım?

Böyle insanlara nasıl bir ders vermek lazım?

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• adi gaşar

0|1
    0|0
    • Toplumsal baskı ınsanları yalana surukler.
      Ancak bir kadın görür kendini hemcinsinin davranısında.

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan soyledıgını dusunebiliriz. Dogruyu acıklamak zorunda olmadıgını da bilmeliyiz.
    Asıl soru : Senin kac kişi için bu kızı sildiğindir.
    beden olumsuz olsaydı curumezdi.
    sen bir ette takılı kalıyorsan sen o etin sadece Kurdu olursun. Ders vermek.. yanlıs bir cumleydi. bak simdi herkes sana ders verdi.

0|0
    0|0
    • Benden tsk bekleme.. zihniyetinin beni seçmiş olmasından utanç duyuyorum.

Kızlar Ne Diyor 14

• ya sanane? insanların hayatına maydanoz niye oluyosunuz. hemen sin di yapiyisin ondın savınıyısın s. ss diyeceksiniz, denemeyin hakkımda bilgi sahibi olunmadan yorum yapılmasını sevmem. herkesle yatmam kalkmam. ama yatıp kalkana da bişey diyemem hayat onun vucut onun banane başkalarını yargılıcak haddi nerden buluyosunuz sanki siz mükemmelmişsiniz gibi. mesela bizim toplumda evleneceğin kişiyle evlendiğin yatarsın diye bir görüş var belki kadın hristiyan bilmeden yorumlamayın

0|0
    0|0
    • senin evleneceğin insan ayyaş eroin kullanıyor sen bunu bilmiyorsun ve en yakının bunu biliyor ona da mı sanane derdin? yoksa keşke zamanında söyleseydin mi derdin?

• ayyaş ve eroin kullanıyosa ben zaten anlarım bunların belirtilerini anlayabilirim. ve yeterince tanımadığım birisiyle de evlenmem. birisi hakkındaki herşeyi bilmek istiyosam zaten bilirim ve senin soruda sorduğun şey daha farklı yatmk/kalkmak demişsin baan eroin ayyaş diosun.

• Bakire denilir

0|1
    0|0
  • Kaç kişiyle olup temizim diyen erkekle yarışır

0|0
    0|0
  • Böyle insanlara ders vermek size mi düşmüş? Allah icabına bakar. Ve karşılaştıkları kişi de kendileri gibidir en az. Merak etme sen ne kadar temiz olursan karşına da öylesi çıkar.

0|0
    0|0
    • Başkasıyla yatak paylaşıp en yakınınızla evlense bile mi bana ne?

• Ne dediğimi anlamadın sanırım. İnsanın karşısına kendi gibisi çıkar. Gönlün ferah olsun.

• Böyle bayan var mı inan bilmiyorum. Sevmeden sevişilmez. Sevdiğin insanla da gider evlenirsin zaten sonra ne yapacaksan yap.
    Ders vermene gerek yok acizleşme boşuna zamanı gelip babasının başı yere eğilince zaten en büyük ders olacak ona.

0|0
    0|0
  • Ugrasmayin bence

0|0
    0|0
  • 3 delikli kaşar

0|0
    0|0
  • Bence dersin büyüğünü sana vermeli. Elalemden sana ne

0|0
    0|0
    • Başkasıyla yatak paylaşıp en yakınınızla evlense bile mi bana ne?

• Kendi abime böyle birini yakıştırırım diyorsun yani?

• benim benim abim gerçekten mutlu olacağına inanıyorsa o kızın geçmişi önemli değil.

• Kuzenlerimle yattım :/

0|0
    0|0
  • Dostum beyni bakire olsun
    Ustume gelmeyim sirf bunu dedim diye

0|0
    0|0
  • Sen bu islerden iyi anliyosunki sormussun sana sormak lazim kaninda var cunku

0|0
    0|0
  • Hayat kadını

0|0
    0|0
  • sen kullanılıp atılan bir bebek bezi kadar temizsin :D

0|0
    0|0
  • İnsanlarin gunahini bilebilirsin ama tovbesinden haberin olmaz kinama kimseyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anadan dogma bacım

0|0
    0|0
  • Biz erkekler daha da rospiyiz

0|0
    0|0
  • Sende yatıcaksın

0|0
    0|0