Hayattan neler öğrendik?

Hayattın size öğrettiği neler var? Bu kadar ders bize yeter hayat ve lütfen artık bildiğimiz yerlerden sor diyen var mı?

1|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• 1 - Asla kafanın içindeki salt fikirlerini karşındakine anlatmaya zorlama kendini. Hangi çağda olursan ol insanlık buna hâlâ hazır değil, nafile çabaladın
    2 - İnsanlar ölüyor lan ! Ona dokunuyorsun o da ölüyor, herkes bir yere kayboluyor
    3 - Kimse ikinci bir şansı hakketmez; senin kendine verdiğin şanstan başka!
    4 - Yaşadığın çağdan, bulunduğun toplumdan, içine doğduğun ailenden, sosyal yaşamındaki vasfından, hayatın boyunca tanımış olduklarından, ideolojilerden ve dayatmalardan, yaptırımlardan, Senin dışında kalan sana teğet geçen herşeyden münezzeh birisin sen. Aforizmalarını bir kenara bırak birilerinin aynası olmadan can sıkıntın geçmeyecek bunu kabullen artık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların konuşduklarınin yarısı kadar delikanlı olmadıklarıni ve insanların çok vefasız olduklarını gördüm o kadar insana iyilik yaptım ki karşılığında öyle vefasizlik lar gördüm öyle serefsizlikler gördüm anlatamam bu dünya yuvarlak bir dünya delikanlı olan insanların hiç bir zaman yüzü gulmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayat yaşanır ve biter. Anı güzel yaşa deriz ama sorsak güzel geçmiş midir?
    Çok tedirgin olmadan ama aptallık yapmadan yaşamak lazım. İnsanları sevmek ama aşırıya kaçmadan sevmek lazım. Bazen yanlız kalıp kendimizi dinlemek lazım. Kısaca güzel yaşamak lazım.

1|1
    0|0
  • Aslında hiçbirsey öğrenmedik

0|1
    0|0
  • Seversen yikilirsin sevezsen gene yikilirsin kader

0|1
    0|0
  • Duygularinla hareket etme

0|1
    0|0
  • Birtek kendini sev

0|1
    0|0
  • Kimseye guvenmemek gerektiğini en yakınına bile iyilik yapmamayı insanların nankör olduğunu

0|1
    0|0
  • 1) Sen başkasın be psiko... bunu öğrendim :(

0|0
    0|0
  • Ben bisey ögrenemedim

0|0
    0|0
  • Kimseye guvenmemeyi pgrendim sonra bunun cok acimasizca oldugunu dusundum ve simdi bna gelindigi kadar gidiyorum bna guven verdigi kadar bna guvendigi yadar bu sadece guven degil sevgi saygi her manadaa ve tabi bide herseye hayirlisi demeyi ogrendim...

0|0
    0|0
  • Kimsenin 2. Sansi hak etmegidini...
    Kimsenin kendinmizden degerli olmadigini...

0|0
    0|0
  • Ne kadar uğraşırsan uğraş olmuyor boşşver gitsin 😌

0|1
    0|0
  • İftira+arkadan iş+yalancilar+kendine muslumanlar+egoistler+karaktersizlik=güvensizlik ben bu matematigi cozdum hayat artik edebiyata gecebiliriz...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...