Bir erkek nasıl düşünür?

Diyleim ki yıllardır tanıdığınız bir kız var. aranızdada hep arkadaştan öte bir ilişki oldu ama bir türlü sevgili olamadımız. bu kız sizin tam tersiniz. siz zamanında o bar senin bu bar benim gezen, sayısınca kızla takılan hatta bazılarıyla yatan, yeri geldimi alkol almaktan asla çekinmeyen aileden de çokta dindar olmayan birisiniz. Kız ise kendi halinde sevgilisi olmuş ama sadece olmuş yani: ) ailesi biraz dindar. heh işte bu erkek bu kız hakkında ne düşünür? diğer rahat gününü gün eden kızlara oranla?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir dakika.
    Erkek bar bar gezmiş, o kucaktan o kucağa atlamış ama kız tertemiz sadece bir sevglisi olmuş
    Ve bu hızlı playboy bu saf kızımız hakkında ne düşünüyo?

Soru buysa bu kızlar böyle heriflere varıp da niye kendini heba eder anlamam. Kızım huylu huyundan vazgeçer mi :) Sen onu terbiye edemezsin. Ohh ne güzel temiz bakire buldum deyip evlenir ama eski hovardalıklarına devam eder.

Yani evlenip de durulan görmedim. En son arkadaşımın kocası Kazak bir bar karısına ev açmıştı ve iki çocukla ki daha yeni bebeği olmuştu, boşanacaklar :(

0|0
    0|0
    • Kazak derken kadın Kazakistanlı :)

• yok şuanda kendisi durgun zaten :D ben sadece düşünce yapısını merak ettim

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki. kanatIı oIursun. Tek kanatIa uçuImaz zaten. SopayIa kiIime vuranın gayesi kiIimi dövmek değiI, KiIimin tozunu aImaktır. AIIah sana sıkıntı vermekIe tozunu, kirini aIır. Niye kederIenirsin? Taş taşIıktan geçmedikçe parmakIara yüzük oIamaz. Yüzük oImak diIeyen taş, eziImeyi yontuImayı göze aImaIıdır! :( :(

0|0
    0|0
  • Allaha sığın
    Erkek boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü düşünürler

0|0
    0|0
  • Gotursem iyi de ama sira gelmiyor diye dusunur

1|0