Alfa erkek hakkına beyler ciddi, yardım lazım?

Merhaba arkadaşlar. Bu alfa erkek kavramını çok sık duymaya başladım. biraz araştırdım ve eskiden bende böyle olduğumu keşfettim. eskiden diyorum çünkü şimdi öyle hissetmiyorum. yapabilirim ama yapmıyorum. bu erkek türüne de ''Sigma'' deniyormuş

Ekşi sözlük alıntı ;

'' bilindiği üzere hayvanlar aleminde erkekler arasında bir hiyerarşik zincir vardır. (bkz: alfa erkek) (bkz: beta erkek) (bkz: omega erkek)

kızların efendi yerine p*ç tercihi başlığının arkasında yatan mesele aslında basitçe kızların diğer erkekler arasından alfa olanını seçmesidir.

lakin bahsetmek istediğim başka bir durum var. denk geldiğim bir kaç makaleden gördüğüm kadarıyla bu erkek hiyerarşisinde modernitenin getirdiği yeni bir tür erkek daha var. sigma erkek. kısaca alfa erkeğin liderlik etmek istemeyeni. süper kahramanların wolverine'i, beyblade dünyasının kai'si.

alfa kadar güçlü fakat çok daha sessiz, gölgede yaşayan bir kişi. sürünün yalnız kurdu. ne efendi ne köle.

Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Alfa erkeğin özelliklerine baktım şu an 18 yaşındayım lisede okuyorum. çevrem değiştiği için uyum sağlayamadım ve alfa özelliğimi 12 yaşında kaybettim. 12 yaşında ne alfası diyebilirsiniz ama o zaman bile bu fark ediliyor. herneyse zamanla beta lar gibi aptal olmadım ve alfa dan sigma ya dönüştüğümü düşünüyorum beyler. siz ne dersiniz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Saçma bir kelime

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...