Bu ulkede ki gaylara bir türlü anlam veremiyorum sebebi.. ?

Gay dedigin zaten kadinlardan etkilenmez peki bizim ulkedekiler gay olmayi kadina benzemek olarak algiliyorlar , konusmasi , giyimi hal hareketleri...
Gay olsa bile neden erkek gibi giyinmezler neden kiz gibi konusurlar?
Belkide bir cok homofobik insanin olmasinin temel sebebi budur siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün gaylar efemine yumuşak tipli adamlar değillerdir öyle gaylar var ki yolda görsen kendi erkekliğini sorgularsın 😉

1|0
    0|0
    • Kardeş gaylik efeminenlik değil hatta çoğu türkiyede tersi emin ol efemine değil

• Bence yanlış düşünüyorsun çok gizli yaşayan epey bir nüfus mevcut

• Gizlisini tanimadim hakli olabilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• İsteyen istediğini yapar yahu. Avrupadakiler aerikadakiler daha maskülen gerçi evet bu adam gay mesela
    https://www.youtube.com/watch?v=Ec25WIEri3s

0|1
    0|0
  • Mesela Avrupa'daki gaylar bildigin kro. Ben hic boyle kiz gibi takilan gay gormedim. Hepsi cok erkeksi sadece cinsel yonelimleri farkli. Sana bir sey soyleyeyim mi? Bence bizim halkimiz her sey gibi escinselligi de yanlis anlamis

0|0
    0|0
    • Aynen türkiyede bilinmiyor düşün kenan İmirzalıoğlu gay mesela fotoları bile var gay barda

• Bende oyle düşünüyorum cogu seyi disardan kopyalarla bunu es gecmisler
      Erkek gibi davransa ben bu rahatsizligi yasamam sahsen..

Erkekler Ne Diyor 5

• Ciddi diyorum aynısını bende sordum bir zamanlar. Bazı şeyleri çok abartyoruz. Erkeklerden hoşlanabilirsin ama kadın gibi davranmak nedir? Youtube felan görüyorum yabancılarda bizdeki gibi kadınsı gaylar yok

0|1
    0|0
  • Bizim insanlardan bir cacık olmaz. Topitoş olmayı bile beceremiyorlar.

0|0
    0|0
  • benim gördüklerim hep sakallı kıllı nonos gibi konuşan ama geçen bir esmer kılli sakallı gay gördüm millet resmen çocuğu aşağıladı üzüldüm

0|0
    0|0
  • Feminen gayleri diyorsun sen, oysa genelimiz öyle değil :)

0|0
    0|0
  • bana göre gay terimini böyle kullanamazsın, insanlar neden böyle demekle eşdeğer olur. Bana göre gaylarda kendi aralarında ayrılıyor erkek gibi davrananlar feminen olanlar ve bu epey uzatılabilir. bazıları kendilerini kız gibi konuşarak rahat hisseder bazılarda farklı bu konudan yargılayabileceğini düşünmüyorum. Ülkedeki homofobik bakıç açısına gelirsekte katılıyorum temek nedeni bu ama bunun sorumlusu öyle davrananlar değil bu davranışları istemeyen kişilerdendir.

0|0
    0|0
    • Kiz gibi konusup kiz gibi davrananlar kiz gibi hissedenler bence trans hissedenler gaylikla alakasi oldugunu dusunmuyorum
      Bu tarz hareketleri gormek hosuma gitmiyor
      Suya bassa ayyy islandim behnn diyen tipler icin diyorum bu kadari kadinlarda bile yok
      Bence olayi idrak edememelerinden oyle davraniyorlar.. Tabi ben disardan kendimce tesbitte bulundugum icin ic dunyalarinda ne hissettiklerini nasil dusunduklerini bilemem benimki sadece bir oneri diyelim..

Yükleniyor...