Kadına tecavüz, abartılmasın?

KS de tanınmış biriyim. Neden gizli üye moduna geçtim anlatayım; şimdi üzerime yürüyecek onlarca cahil. Korkumdan filan değil, çok aptal ruhlu insan var. Ben kadına şiddeti doğal bulmuyorum, yanlış anlama algısı da olmasın sadece bilinçli düşünelim.

Neymiş efendim " kocasından kaçarken öldürüldü, dövüldü, bıçaklandı " haberlerde katil, cani oluyor adam. Yapması elbet doğal değil, ama birde bu adama neden sormuyoruz? Kusura bakmada sen adamı aldat, adama sadece kadınım bana dokunamaz duygusuyla ağır hakaretler savur, gururuyla oyna? Sonra gelsin haberler; Cani adam! Sonra Sosyal medyada patlama olsun; Şerefsiz, karaktersiz, ve onlarca küfür.. Ya bu adam haklıysa? Haklı olması şiddet uygulaması gereğini göstermiyor. Tabi burası böyle. Ama her insanın bir sabrı, psikolojisi kendine göre sorunları vardır. Siz bu adamı hiç dinlediniz mi. Neden karina şiddet uyguladın dediniz mi? Hanginiz sordunuz?

0|1
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Sorun sadece ne biliyor musun bir erkek kadına göre cha güçlüdür ve bu gücünü kullanması kadın için çok kötü birşey. KEdi koyamazsınız çünkü karşıdaki senin üç dört katın gücünde. Sözlü şiddette bulunsun illa bedene müdehale etmek zorunda değil bahsettiğim kadar ( ihanet eden bir kadın ) ise tabi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi hemcinslerim olduğu için utanıyorum... Cinayetin tecavüzün nasıl bir haklılığı olabilir ya? Bir de adam haklıysa demişsin.. Şiddetin sebebi olamaz sonucu olur. Abartı falan yok ortada iğrençlik var ve bu iğrençliği herkes görmeli. Senin kafayla sorarsak dağdaki teröriste de sormak gerekiyor neden isyan ediyorsun diye. Derdin sıkıntın ne diye. Dİnledin mi o teröristleri.

1|0
    0|0
    • Cesursan gizliden çık görüşlerini ve yorumlarını görmemek için engellemek istiyorum seni ya da bir zahmet sen engelle.

Kızlar Ne Diyor 6

• Peki bu adam neden kendisini dolandiran bir erkege bu denli siddet uygulamiyor da gucunun yetmedigini bildigi bir canliyi siddet sonucu oldurebiliyor? Evet, belki kadinin hatasi vardir ama kadina siddet bir cozum degildir. Madem oyle git boşa. Siddete ne gerek var? Bu tamamen bir ezikliktir. Gucunun yetemedigi bir canliya o sana "Vurma" diye yalvarirken vurmak sence ne kadar dogru?

1|0
    0|0
  • Ahhhh keşke o iğrenç erkekleri ve seni bir depoya tıkıp işkence etsem. Sen sor dedinya, başkasıda bana sorar " neden yaptın?" ve bende" Oda bize yaptı" derdim. Eeee neteicede ben haklıyım. Çok güzel bir bahanem var.

1|0
    0|0
  • İstediği kadar tahrik etsin, kimse kimseye ne vurma ne de öldürme hakkına sahip. Düşüncen çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Haklıysa ne demek ya? Aldattığı için kocasını öldüren kadın oranıyla kıyasla bakalım erkekleri? Cinayetin geçerli sebebi mi olur mk?

0|0
    0|0
  • Neden karısına şiddet uygulayacağına evine postalamadı madem?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Of TM sus zaten öyle bişey olsa öğreniriz

0|0
    0|0
  • Daha gecenlerde 10 yasinda cocugu servis soforu öldürmüştü olayin arkasindan annesi de cikmisti
    Ve burdaki bir cok kiz o kadini oldurmeyi istemisti yani baktigin zaman ortada bir celiski var
    bir gercekte aldatan sadece kadin oldugunda ölüyor bu ülkede adam aldattimi oyle bir vaka yasanmiyor
    Iki durumdada kimse olmesin demek isterim ama cinnet geciren biri istedigin kadar sert ceza koy yine gider öldürür..

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Kadınlarda masum değil. Derin konular

0|0
    0|0
  • Helal sana kardes aynrn oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...