Lütfen yargılamayın?

utanarak söylüyorum ki ben müdür yardımcımdan hoşlanıyorum... ama adamı kendime ayartmak ve bu tür terbiyesizce düşüncelerim yok. yanlış bir şey olduğunun bende farkındayım ancak insan sevdiğini kendisi mi belirliyor? hayır.. yinede konuşmak istiyorum kendisiyle. sevdiğimi söylemeyeceğim. genel olarak okul hakkında , nasılsınız vb. felan konuşmak istiyorum. samimi olmak istiyorum. eminim o da beni öğrencisi olarak görür. yanlış bir şey yapmayacağım. sevgimi içimde saklıyorum. yinede samimi olmak istiyorum. ancak anksiyete ve sosyal fobi hastalığına sahip olduğum için imkansız gibi... aileme bile çekingen davranıyorum açıkcası. sizce nasıl konuşabilirim? nasıl samimi olabilirim? bir kez olsun nasıl onunla konuşabilirim?
NOT : kötü bir niyetim yok dediğim gibi. ayartma , ilişki yaşama vb. tür terbiyesizce ve rezilce düşüncelerim yok.

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmayn böyle paylasmlar cogalmaya basladı arkadas. Kücück kızlarn daha lise cagndaki kzlarn 25 30 unda erkeklerden hoslanp onlarn pesinde yannda olmak istemeleri dogru bisey degil. Ögretmenlerinden hoslanan bu sayfada bunu dile getiren bissürü liseli kız oldu. Bakn hata yapiyosunuz

1|0
    0|0
    • ben ayartma gibi bir düşüncem olmadı dedim. kimi seveceğime ben mi karar veriyorum? kötü bir niyetim yok dediğim gibi. ayartma , ilişki yaşama vb. tür terbiyesizce ve rezilce düşüncelerim yok. normal öğretmen , öğrenci gibi konuşmak ve diyalog kurmak istiyorum sadece. bir terbiyesizlik mi yaptım? ne hatası?

• Bak bir k8z bir erkege ilgi duyup samimi olmak istedmi. yeri gelir o erkegin yaptg8 bisey kızı etkiler bir laf8bi konusması bir düsncesi. Bu sefer olay baska yerlere gider kötü olur. Tamam kimi sevecegne sen karar veremiyor olabilirsin. Ama uzak durman gerektiginide bilmelisin. Sen kendin yanls bisey yapmiyosun. Ama onunla samimilesip yak8nnda olmak istiyerek ilk yanlsnı yapms olcaksn. Sonra bu adama asık olursan böyle bisey olursa daha beter olur olay.

En İyi Kız Görüşü

• kalbine göm bu işi

1|0
    0|0
    • kardeş sana değil yorumum. yarım akıllı beni engellmiş burdan okusun. bak sana ordaki olayda neyi kastettiğimi söyledim tamam? sen tecrübesizsin anlamıyorsun. senin arkadaşca dostça bakman mümkün değil o adama. gözünden anlayacak. tek ilgi duyan kadın sen mi olacaksın o adama. o yaşta sana ilgi duysa duyacağı duygunun tek ismi cinsellik olur örnekleriyle gör diyorum. sen bir şey umuyorsun adamdan gelip buraya yazmazdın. ümit beslemeden sevgi aşk duyulmaz. eğer birşey ummasan zaten bunun yanlış olduğunu anlayıp uzak durmalıyım lafı ederdin. gidip konuşmak istiyorum lafları etmezdin. ne sorucaksın adama sürekli not ortalamanı mı? nelerden hoşlandığını mı soracaksın? müdür yardımcınla neyin muhabbetini yapacaksın arkadaşın mı senin? senin niyetin yakınlaşmak. aklıo başında bir insan olarak senin akibetini yazdım sana. saftirikliğin luzümu yok. sen benim yazdığıma değil acı gerçekler yüzüne vurduğu için gülüyorsun. naparsan yap iyilikten, nasihatten anlamayanın haline acımam ben.

Erkekler Ne Diyor 11

• Selam hocam bugun cok siksiniz de, hal hatir sor 1 hafta bunu tekrarla eminim sana karsi daha samimi olacaktir

1|0
    0|0
  • Adam evli falandır uzak dur deli misin kanks

1|0
    0|0
  • Yarın velini okula bekliyorum!

Not : Kazanova Müdür Yardımcısı

1|0
    0|0
  • Vay başına gelenler

1|0
    0|0
  • söyle çekinme

1|0
    0|0
  • bir piskoloja gorunun dalga icn degil ciddn

1|0
    0|0
  • sdfsdfsd tam bir liseli

1|0
    0|0
  • Bu düşünce içinde kalır artık

1|0
    0|0
  • Daha önce müdür yardımcısı hayali kuran sen misin yine

1|0
    0|0
  • Niye yanlış olsun

1|0
    0|0
  • çocukluktuer geçer kendine gülersin adamıda günaha sokma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgili liseli, haber izliyor musun? en son matematik öğretmeniyle ilişki yaşayan kızın akibetini gördün mü? okulda taciz eden müdür ve müdür yardımcısı haberlerini? beğenmen normal ama mümkünse odasına bile girme. gözünü sevim kendi kalbinizi düşünmeyin ailelerinizi de düşünün. kendi yaşıtın kişilere yönelt ilgini. o yaştaki adamın sana olacak olan tek duygusu cinsellik olur. hiç öyle bir niyetim yok deme aşkın da bir kimyası var. bir adım ileri gidersin sonra olayı kontrol edemezsin. o yüzden o sevgiyi aşkı kalbine göm. geçecek.

0|0
    0|0
    • herşeyi geçtim. ancak şu cansel konusuna değinmek istiyorum sayın yobaz zihniyetli insan... o kız öğretmeniyle ilişki yaşadı yoksa tacize mi uğradı? önce bunu bir düşün. bütün tecavüze uğrayanlar öğretmeni ile ilişkimi yaşadı? matematik öğretmeni ile ilişki yaşamış mış mış da... zihniyetinizi...

• Olay sonrası öğretmenin diğer öğrencileri de taciz ettiği ortaya çıktı.

• nerde niyeti sevgiydi diye yazıyor? adam bildiğin tecavüz etmiş. sadece o kızı değil. o zaman okuldaki öğrencilerin çoğu o adamı mı seviyor? sinirden kahkaha atıyorum...

Yükleniyor...