50 ve üzeri kilo veren var mı aramızda?

öyle 5 10 kilodan kesinlikle bahsetmiyorum sporla çokta rahat verilebilecek kilolar onlar. Benim merak ettiğim böyle hayatını toptan değiştircek obezken normal zayıf sınıfa yerleşen insanlar.. Nasıl yaptınız? Sizi tetikleyen ne oldu? Süreç nasıl ilerledi? Başardığınızda ne hissettiniz? Hiç zayıflama sürecinde "yeter artık herkes istediğini yiyo ben otlara gömüldüm iyice" diye düşüneniniz oldumu? şu an formunuzu nasıl koruyorsunuz? Zayıflamın verdiği artılar ve eksiler nelerdi? Ayrıca gerçekten büyük başarı verdiğiniz kilolalar böyle biri veya birileri varsa aramızda sizi bikezde ben tebrik ediyorum. Darısı isteyen herkesin başına..

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• 50 kilo versem geriye ne kalacak akıllım toplam 20 kilo)))

0|0
    0|0
    • neler neler var hayatta yerinden bile kalkamıyorlar allah göstermesin.. ayrıca 20 kiloda az bence nekadar sürede verdindi?

• yok ya ben 70 kiloyum 50 versem 20 kalacak akıllım beni öldürmeye niyetin mi var)) şaka bir yana en önemlisi irade alışkanlıkları değiştirmek en güzeli de yürüyüş meteblizma ile alakalı

• 50 kilo değilde , 23 kilo vermişliğim var , genel olarak şu an geri almış durumdayım ama tekrar spora filan başladım. Beni tetikleyen şey rahat rahat giyecek şeyleri bulamam olmuştu , son zamanlarda gördüğüm bir olay oldu. Kilo verdiğimde yaşadıklarım , hissettiğim şeylerden biride şuydu , herkes aa kilo vermişsin diye şaşırıyordu , istediğim tişörtü sıkıntısız buluyordum filan. Kısaca vermeli kilo insan.

0|0
    0|0
    • Kaç kilosun şuan? Gerçi iradeyle alakalı bir mesele bu bide senin kendini nasıl güzel gördüğünle.. İnsan istese dağları bile yerinden oynatır önemli olan istemek ki sen zaten bikez başarmışsın tekrar başarabiilrisin bence

• Yok yok , şimdi gözlerini kapa ve hayal et. Uyuyorsun , biri masaj yaparak uyandırıyor seni. Gözlerini yavaşça açıyorsun. Derin bir nefes alıyorsun. O tatlı parmakların sahibi ahanda bu arkadaş
      media1.s-nbcnews.com/.../...stard-10a.grid-4x2.jpg

• yaa bundan sonra rahat uykuda uyuyamıcam he :D gerçi refleks olarak vurum heralde bende :p

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...