Sürekli sigara otlanan insana nasıl davranmalı?

Oda arkadaşım bir gün sigara alıp 10 gün her gün en iki tane istiyor. Bİr gün bayağı bir kırıcı şeyler söyledim bir süre istemedi. Aramız açıldı. Tekrar başladı artık iyice kavga etme seviyesine geldik. Bu sefer çok kırmadan neler söyleyebilirim ve yapabilrim?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Verirken tamam veririm ama bu son olsun hergun her gün sigara mı istenir de. Ama tartışmaya dönüştürme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lark al bitane ya da daha beterinden, at cantaya istediginde ver oradan, isine geliyorsa de 😉

1|0
    0|0
    • mantıklı gerçekten teşekkür ederim

• Prestige, vigo, mm , capital gibi kacak sigaralar bulunuyor onu al bak bir daha istemez cidden arkadasta var bir kac pakey verebilir sana 😂😂

1|0
    0|0
  • şahsen ben paketi açtığım gibi tüm sigaraları dilime sürüyorum. Bilenler istemiyor. Bilmeyenlere de zorla veriyorum. Çok güzel lan öpüşmüş gibi oluyorsun

1|0
    0|0
  • direkt soyle ya en olmadi ortak paket aldir

1|0
    0|0
  • arkadaşım birazda sen sigara alda beraber içelim?

1|0
    0|0
  • Sigara içmeyerek...

... içmeyin efendim, içiyorsanız da içmenin adabı olan bu "otlanmaya" razı gelin...

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • azını burnunu kıracaksın :)

0|0
    0|0
  • Ver gitsin ya sigara için aranızı bozmaya değer mi

0|0
    0|0
    • değer mi değmez mi sen karar ver param yok diyor ve 400 liraya air max aldı geçen gün. onun yüzünden benim cebimde para kalmadı. iki üç günde bir paket alırken sabah ve akşam alıyorum artık

• Ahaha öğrencilik zor :D

• yaw sigara alt tarafı lafı olmaz ki yani

0|0
    0|0
    • her gün en az 5 tane içse ve kendi almasa ne düşünürsün. Bende öğrenciyim her gün paket almaktan para kalmıyor cebimde :/

• çok nadir yani haftada bir kere almıyo mesela

• her gün alıyo ama haftanın bir günü almıyo yani ya bişey diyemem ama durumu varsa ona rağmen almıyorsa sende 2 dalım var de ya da 3 bilemedin 1 dalım var dersin oda olmadı arkadaştan aldım dersin her türlü yolu var yani :D

• Ben sigara içtiğim dönem isteyene verirdim ama sürekli otlanana direkt söylerim s. git başkasından otlan diye

1|0
    0|0
    • Muratti azure al ver bir daha sigara içmez hayatımda içtiğim en iğrenç sigara

Kızlar Ne Diyor 3

• o senı kullanmaya donusturmus ısı. yok dıceksın param yok de ya da para bırlestırıp alalım de. ayıp bıorsey bu. benımde unıv de basıma geldı hıc laftan sakınmam yanı bıda ıstemedı. ben cunku bır ın sandan sureklı sıgara otlanmaya utanırım herkesın durumu bellı. karsındakının de bu anlayısı yapması lazım. bu yuzden kusmeye hakkı yok kusura bakmasın da..

1|0
    0|0
    • kesinlikle öyle. cebimde para kalmadı onun yüzsüzlüğünden kıramıyorum da bir kere arkadaşların gazıyla konuştum ama yüzsüzlüğe devam ediyor.

• hadı hıc parası olmasa yıne neyse der ınsan parası olup almayan tıpler cok olur gram acıma.

• kesinlikle öyle parası bok gibi. konuşucam tekrar. teşekkür ederim

• 10 kisinin icinde 1 kere rezil etmeli.

1|0
    0|0
  • Yazık yaa bnde sürekli otlaniyorum amaaa😂😂😂

0|0
    0|0
    • bende otlanıyorum ama bende olduğunda onlar otlanıyor. oda arkadaşımın ki apayrı bir durum param yok sigaraya diyor 400 liraya air max alıyor. benim bir bursum o para mesela bıktırdı beni

• He o zaman başka millet benden otlanir bn milleten ama o kadar değil 😊

Yükleniyor...