Sahte twitter kamu davası?

bir anlık cahillikle fotosunu kullanarak twitter açmıştım. Öncedende biraz ilgilendıgımı bellı ettıgımde şikayet etmıs benı dırek bende kabul ettım suçu neyse 136-1 kişisel veri 2-4 yıl hapis. Kamu davası açılmış.3 kez duruşmaya çıktım kız üniye gittiğinden gelmedi. İfade için hakım yazı gönderttı ama vermemıs ondan hep ertlendı sanırım bu son duruşma olcak. Yanı ne olabilir? Savcı iddianamede arkadaşlık kurmak ıcın fotosunu kullanarak twıtter actıgını vs yazmış. Hakimede pişmanım vs dedim dikkatini çekmek içindi zaten bıseyde yapmadım hesapla açtıgımal kaldı öyle?

Güncellemeler:
1 senedir sürüyor dava hep ertelendı.
Güncel

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Para cezası yersin.

0|0
    0|0
    • Kanunda para cezası yokmuş bunla ilgili. Direk hapis verir mi? Hakime dedim dikkatini çekmek içindi vs ama dedı dıkkat cekmek ıcın nıye hesap acıyon vs ciddiydi biraz olay yaş 20 iken oldu zaten

• Paraya çevrilmiyor. Kanunda hapis ya da erteleme var yanı 5yıl suc işlemıcen ama direk beraat verir mi

• Aferin sana valla. Kız gelmese bile vekil tayin eder artık. Etmezse de sürünürsün.

0|0
    0|0
    • Kızın babasıyla vs konuştuk şikayetci değillerdi ama katılmıyorlar kız şehir dışında dava var mı yok mu zaten umrunda degıl ünide

• Bugun gittim sordum kız gelmediğinden sürekli erteleniyor vs diye. İfadesi bugun dıye gozukuyor zorla getirme kararıda çıkmış hakkında?

• Mahkeme zorla getirme hakkına sahip. Onun ifadesi olmadan dava sürer gider.

Yükleniyor...