Bir kadının otomobil galerisinde çalışmasına nasıl bakarsınız?

Bu işe başlamak istiyorum iş yaptıklarımız genelde erkek olduğu için bende bakımlı ve alımlı birisiyim sorun olurmu?

0|0
12|38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Genelde müşteri karşılama, telefonlara bakma gibi görevleri var.
    Masa başında rahat ve temiz bir iş.

0|0
    0|0
    • Böyle düşünmene çok sevindim hemcinsim olarak önyargılı insanlar aileme söylemeden başlamalıyım

• Çalışmanın ayıbı önyargısı olmaz.

Erkekler Ne Diyor 37

• İstanbul OtoCenter'i bilirsiniz Türkiyenin en büyük galericiler sitesi orada yaklaşık aracılık ile 50'den primli şekil de araç satışı yaptım. Yüzün ve fiziğin iyiyse cinsel obje gibi görebilirler seni, kötü düşünebilirler. Galeri işi yapan herkes öyle değil tabiki çok iyi insanlar da var, ama genel olarak sorun.

0|0
    0|0
  • Benim oto galerim var, nedense hiç bayan çalıştırmayı düşünmedim. Ama hoş olacağını sanmıyorum, arayanlarla sen görüşeceğin için sana yavşayan adam çok olur.

Ağır bir iş yok, yıkama, boya koruma, pasta ve cila işlemleri serviste veya ustada yapılıyor. Sana düşen tek görev müşterilerle telefon görüşmelerini sağlamak.

0|0
    0|0
  • İş kıyafeti Tanga veya G- string Bikini değil ise, bence gayet normal. ..😇

0|0
    0|0
  • Cinsel obje olarak kullanılıyorsa iyi bakmam.

0|0
    0|0
  • Bizim şirkette satış danışmanlarının çoğu bayan tabi benim çalıştığım yer ana bayi galeriye bişiy diyemiycem galeri yerine firma bayilerini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Sorun olur. Çok güzel müşteri çekersin ancak bu durumda bayan olduğun için çok farklı tiplerle ve tavırlarla karşılaşırsın bu durum seni rahatsız eder zamanla

0|0
    0|0
  • bence gayet hoş çalışsın yani sorun olmaz asla hele şükür araba işi düşünen bayan çıktı şu sitede valla yerinde olsam 1 dakka düşünmem işe başla okadar galeri gezdim volkswagen olsun skoda olsun seat olsun hepsinde bayan çalışıyo yani sende çalış

0|0
    0|0
  • ben son arabamı bir bayandan aldım..
    gayet de başarılıydı işinde..

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • sırf sana yazmak ıcın muhabet edıp tanısmak ııcn bıle araba alma nıyetı olmasada alacakmıscasına gelenler olacaktır bır erkege gore daha fazla satısta yapabılırsn ama can sıkıcı olaylarlada karsılasabılırsın.

0|0
    0|0
  • Arabayi pazarlayacaksiniz kendinizi degil

1|0
    0|0
    • Ailem karşı erkek var diye başka anlamda demedim

• Baska anlamda dediğini soylemedim.. Bilincinde olun da yok efendim alimliyim bakimliyim kil yün. O kadarda olma bakimli alimli

• Pazarlama taktiği.

0|0
    0|0
    • Nasıl?

• Sana asılan çok olur, bayanları koymalarının nedeni erkeklerin bayanlara hayır diyememesidir ama bana sökmez.😅😅

• Otomobil satışları çoğalmaz ama müşteri sayısında inanılmaz atış olacağı kesin vay be ne hayaller görüyoruz burda))

0|0
    0|0
  • tabiki hayır sana tavsiyem kurumsal firmalar olursa senin için daha iyi olur benim arkadaşım da çalışıyor gayette başarılı ve memnun işinden

0|0
    0|0
  • Emek ve alın teri ile kazanılan para her zaman helaldir. ama görsellik kullanıp sarkacak asiler karşısında dikkatli ol.,

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Arabanın yanında bunu da verirler mi acaba gibisinden saçma muhabbetler döner müşteriler arasında.. Canın sıkılabilir 😒

0|0
    0|0
  • sorun millet pesinde gezer numarani almak ister aksam yemegi falan filan gider

0|0
    0|0
  • e normal olanıda bu zaten

0|0
    0|0
  • vuuuu tu fest tu füürs :P

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Isini yap kafi

0|0
    0|0
  • satış patlaması yaparsın.

0|0
    0|0
  • ablam dişiliğin var mı yırtıcımısın? Dil aksanın nasıl?

0|0
    0|0
  • Çok iyi olur

0|0
    0|0
  • sen kendini biliyorsan sorun olmaz. satış elemanı dediğin zaten bakımlı olur.

0|0
    0|0
  • Sorun olur

0|0
    0|0
  • en kısa zaman da bütün arabaları kakalarsın

0|0
    0|0
  • müşteri çekmek için kullanılacaksan pek sıcak bakmam

0|0
    0|0
  • neden olsun bneım arkadasım var bayan calısıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• Gayet normal bir iş. Kötü gözle bakanların içi fesat olduklarındandır boşver sen onları. Mesafeni korursan insanlara karşı kimse sana fesatlık falan da yapamaz.

0|0
    0|0
    • Ailemi nasıl ikna ederim 😟

• 'Ben işimi yapacağım hem galerilerde kadınlar da çalışıyor artık' falan diyebilirsin.

• Bakimli alimliyim diyenlerin seksitiraflari. coma yazmasi gerektigini dusunuyom

0|0
    0|0
  • Çalışabilir

0|0
    0|0
  • İşine gücüne bakarsa düzgün bir firmaysa sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • ben bir otomobil galerisini içerisinden görmedim ki. erkeği nasıl olur, kadın nasıl oluyor:) başarılar.

0|0
    0|0
  • Olur nedwn olmasin

0|0
    0|0
  • her yerde erkek var ne var ki bunda

0|0
    0|0
  • olabılır tabıkı

0|0
    0|0
  • Kadin erkek die farkmi var artik ulkede