Vizelerin kaldirilmasiyla kimler yurtdisina cikacak?

Ben ingiltereye gidecem yaz tatilimi orda yaparim hemde intermediate seviyemde ki ingilizceme de katkisi olur. Peki ya siz?

0|0
4|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• yıllardır hep bunu bekliyorum.
    şimdi bir de maaşlar yükselir, gelir seviyem artar, açlıktan ölmezsem tatile gidebilirim

0|0
    0|0
  • 1300 tl asgari ucret ile gecinmeye calisanlar multeci karsiliginda vizesiz avrupa olayina seviniyorlar. Iyi yolculuklar simdiden 😊

0|0
    0|0
    • Onlar bir zahmet gitmesin zaten ingilizce de bilmiyorlar hayir yani gidip nasil iletisim kurcaklar

• Konu bu değil, dil bilen bilmeyen herkes gitsin daha doğrusu gidebilsin. Adamın karnı aç, oturmuş vizeler kalkıyor diye şakşak yapıyor. Ona kızıyorum.

• Ben zaten iş icabı her ay çıkıyorum..!

0|0
    0|0
  • Yeşil pasaportum var zaten.

0|0
    0|0
  • Ben ıspanya ya giderim.

0|0
    0|0
  • ingiltereye vize muafiyeti yok! Ingiltere cünkü schengen bölgesine dahil degil.
    Ayrica bu vize hayalini fazla kurmayin. Son anda bir pürüz cikar yine vazgecerler. Hatta vazgecmek icin simdiden bile basladilar bahanelere ;)

0|0
    0|0
  • İngiltere'de kalkmıyor vize sanırım.

0|0
    0|0
  • Belki euro 2016da fransa.. Onun harici yurt dışında bir yere tatile gidecek olsam İzlanda'ya giderim :D

0|0
    0|0
  • Senn

0|0
    0|0
  • Zaten cikicam yazin, kalkip kalkmamasi etkilemiyor.

0|0
    0|0
  • vizeler sadece iş adamlarına kalkmıyor muydu?
    bayağıdır haber vs takip etmediğimden mütevellit bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
  • Yesil pasaport olunca oyle bir derdimiz yok

0|0
    0|0
  • Bn cikarim

0|0
    0|0
  • herkes yurt disina ciksin bende yurda donerim ozaman :)

0|0
    0|0
  • benide götür gittiğin yere :D

0|0
    0|0
  • Gidemezsin cunku bu ingiltereyi kapsamiyor vize serbest olsada ingiltere yok bu ulkelerin icinde

0|0
    0|0
  • Firsat olursa birazda yabanci hatun tanimak icin olnlr

0|0
    0|0
  • Nasil anlasicaksin o. Berbat ing ile

0|0
    0|0
  • çıkamayaız ki daha finallere çalışıcaz

0|0
    0|0
  • Fikrim yok canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

0|0
    0|0
  • finali yüksek olanlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden kalkmasını bekliyorsun ki vize almak zor değil. Ayrıca herkese mi kalkıyormuş vize?

0|0
    0|0
    • Ingiltere ucak bileti gidis donus 400 lira vize ucreti 450 lira?

• Onu diyecektim sanki bedavaya geçeceğiz adamların ülkelerine illa bir yolunu bulurlar o parayı almanın

• Alinmicak tabi avrupa ulkeleriyle ayni muameleyi gorecegiz sonunda atamizin en buyuk arzusuydu bu cifte mutluluk yasamaliyiz

• ben de norveç diyorum

0|0
    0|0
  • Tüm Türkiye kaç bu ülkeden, haberin olsun yani!!! 3. Dünya Savaşı çıkacak, haberin var mı yar yar :D !!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...