Kilolu kızlar nasıl evlenebiliyor?

ya ben kilo almayım diye kuş kadar yiyorum sırf evde kalırım korkusuna, etrafımdaki erkeklerde kilolu asla olmaz diyorlar ama bakıyorum kız 100 kilo ve evlenmiş kocasıda über yakışıklı ,, nasıl yaa diye hayretle düşnüyorum kız zengın falanda değil ha, nasıl oluyor bu , aşağılama değil yanlış anlaşılmasın sadece şaşırıyorum :(

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü komşunun tavuğu sana kaz gibi geliyor. Kocasım über yakışıklı demenden belli bu durum. Büyük ihtimalle seninde çevrende doğru düzgün çocuklar vardır ama görmüyorsundur.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kısmeti çıkan evleniyor

1|0
    0|0
  • neden herkesin seveni var

1|0
    0|0
  • genelde nikah dairesinde evleniyorlar. Şişman ya da zayıf farketmez hiç önemli olan evlenmeyi hakeden kız olması.

1|0
    0|0
  • sanssss

1|0
    0|0
  • Fizik önemli değil Bazen karşındakini tanıyınca Fizik umurunda bile olmaz kişilikte çok önemli karşında ki çok güzel olsun ama kişilik yoksa bir işe yaramıyor

1|0
    0|0
  • Kilolu seven kişiyle evlenebilir

1|0
    0|0
  • Halk ozanımız Ozan Güven'in de dediği gibi ''Ne salak salak sorular bunlar ya.''
    Gönül bu ota da boka da kiloya bakmaz

2|0
    0|0
  • Girtlagina sahip cikip zayiflayimca rahatca eblenir mesela

1|0
    0|0
    • Bunu kiloya baglamamk lazim karakter meselesi duzgun karakterli insan birazda kendine guveni varsa pskolojik eziyorsa bitmistir o is

• gönül bu ota da konar b*ka da demişler kiloyu takan mı var

1|0
    0|0
  • O mzn sende ye

1|0
    0|0
  • Sonradan kilo aliyorlar

0|0
    0|0
  • Evlendikten kısa bir süre sonra davul gibi olduklarından olmasin

0|0
    0|0
  • evlenmek sadece güzellikle alakalı değil önemli olan kafaların uyuşması

0|0
    0|0
  • dünya görüşü kafaların uyuşması aldıkları zevkler vs vs :)

0|0
    0|0
  • Yahu şişman kızla evlenen adam karısını aldatır

0|0
    0|0
  • Aptalca soru

0|0
    0|0
  • Babasının villaları vardir

1|0
    0|0
  • Anal yapiyodur sperm yutuyodur yani guzel kizlar gibi nazli degil erkeginin kolesi oluyodur adam da evleniyodur

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra kilo almış olamaz mı

0|0
    0|0
    • düğün fotosunda da şişman kız

Kızlar Ne Diyor 12

• Karakter meselesi. Onemli olan kalp. Dusun bir. Cok guzelsin dunya guzelisin ama karakterin 0 erkekler napsin seni

0|1
    0|0
    • aynen öyle sözüne katılıyorum. karakteri düzgün insanlar hiç bir zaman açıkta kalmazlar...

• karakter konusunda haklısındır da genelde kafadan eliyorlar şişman kızları tanıma gereği duymuyorlar ki karaketerini görseler

• doğru bu nasıl bir yargısız infaz anlamıyorum... belki güzel ve zayıf kızın seni edemeyeceğinden daha çok mutlu edecek o kilolu kız...

• Dışının değil de içinin gerçekten önemli olduğu zamanlar varmış demek ki.

1|1
    0|0
  • Sismanlarin evlenme hakkı yok mu? Çok saçma bir soru bence bu. Demek ki kızın karakteri o kadar muhteşem ki. Kom diyor bilmiyorum sanırım leylek ila mecnun hikayesindeki gibi. Leyla çok çirkin bir kadındır aslında ama mecnun sen birde ona benim gözümle bak derler soranlara :)

0|0
    0|0
  • Ne kasıyon knk bırak dağınık kalsın. Ben de kilo alamiyorum o da ayrı mesele tabi 😀

1|0
    0|0
  • sadece dış görünüşe bakmıyorlar demek ki

1|0
    0|0
  • Evliliğin kilolusu zayıfı mı varmış. Sevgi olduğu sürece gerisi boş :)

1|0
    0|0
  • Söz konusu evlilik. Bir omur boyu hayatını paylaşmak istediğim insan uber yakışıklı ama karakter anlayış düşünce maneviyat sıfır. Napayim ben onu? Kalbine dokunanı sev göze hitap edeni değil. Derdin tasan olduğunda ayni yastığa baş koyduğum kisi beni anlasın bana destek olsun diyorsan tanıdıkça içini ısıtana yönel yanına yakışana değil. Kilolu bir insan değilim ama bir insanı kilosuna göre yargılamak..

0|0
    0|0
  • Cirkin sansi

1|0
    0|0
  • Bende çözemedim, hayret verici

0|0
    0|0
  • İmza atıyolar işte. Bayaa evleniyolar. Kilolu sevilmez diye bişey yok ki.

0|0
    0|0
  • Noldu canım battı mı? Bak arkadasın 1,5 iskenderin yanında ilik gibi oğlanı da götürüyor. 😂😂 sende kıskançlıktan millete sar anca. Sanane nasıl evleniyorsa evleniyor haddin olmayan şeyleri merak etme (not: kilolu değilim 😂)

1|0
    0|0
  • Sence kilolu bir kiz olarak bu soruya nasil cevap vereyim
    Sana birakiyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...