Bu sitede ki yalancılardan sıkılmadınız mı?

Konuşuyorsun, sohbet ediyorsun, kendini saklamalar, kaçmalar, işine gelmeyince hemen engellemeler, bu bamyaya de ne kadar da yalancı ve insanlıktan nasibini almamış insan var... Herkes den bahsetmiyorum yanlış anlamayın ama böyle olanlar da çok...

Güncellemeler:
İşleri güçleri yalan dolan

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hele birin tanidim. Herifin hayati falan herseyi yalan. Guya 32 yasinda amerikada sirket yurutuyor bekar ve yakisikli. Herif evli cikti, oglu var, 35 yasinda, afrikada yasiyor, tipsiz. Hayatimda yalancinin boylesini gormedim

0|1
    0|0
    • o yüzden yalana gerek yok. neysen o olacaksın. karşındakine kendini göstermeyip onun bunun resimlerini atan yalancılardan bıktım...

En İyi Erkek Görüşü

• En gıcık olunan durum şu , bir konuda tartışınca adam son lafı edip engelliyor seni. Ana bacı küfredesin geliyor o durumda varya :D ,

0|1
    0|0
    • aynen ya bu nasıl bir zihniyet. :) bir engel çıkarmışlar bir b. k bildikleri yok başka

• o yüzden hocam sana yaptıklarını sende yapıcaksın. Bu sitede tartışılmaz , bu sitede engel denen birşey var. Tartışıyor musun , adama son lafı edip engelle. Onlar sana yapmadan sen onlara yap, yoksa olan bize oluyo :S

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklisin birader

0|1
    0|0
    • bir yalanlar bir tavırlar, yalan yanlış resimler, kendini başka türlü anlatmalar ismini yanlış söylemeler yaşadığı yeri atmalar sallamalar... yahu bu kadar yalana ne gerek var ki

• Skildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...