Açık sözlü oldunuz mu hiç? Nasıl tepki aldınız?

Ben bir arkadaşıma ter koktuğunu söylemiştim bir daha benle konuşmamıştı.😄
Var mı böyle başınıza gelen ilginç şeyler?

Güncellemeler:
Güncel

0|1
20|33

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman açık sözlüyümdür, net olmak kadar insanı rahatlatıcı birşey yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beni sinirlendirirse birisi fazla acik sozlu olabiliyorum :D arkadaslarim "ay ben olsam hayatta diyemezdim" tarzinda bir tepki veriyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Her zaman acik sozluyum. Bazen cumleyi törpüleyerek kullanirim karsimdaki kisi degerliyse bazen dusundugum gibi ama illaki soz yerine ulasir

1|0
    0|0
  • Söylediğim şeyler bu kadar basit değil ama arkadaşlarım hala benimle.

1|0
    0|0
  • Genelde yakın hissederek samimice gerekenleri söylerim ve kötü niyetle söylemediğimi bildiklerinden dolayı şikayet etmezler tabi yalnızken bunu söylerim.

1|0
    0|0
  • Ağzıma geleni söylerim , hiç lafımı esirgemem , hiç kıvırmam. Çok arkadaş kaybettim , çok kavga ettim , çok insan kırdım ama pişman değilim çünkü olması gereken bu.

1|0
    0|0
  • Olmamak lazım açık sözlü falan insan herşeyi içinde tutmalı gün geliyor arkasında küfür edene kıymet biliyorlar sen direk gerçekleri konuştuğun için seref siz oluyorsun...

0|0
    0|0
  • Her zaman açık sözlüyüm ve bu zamana kadar bir şey olmadı :D hatta ter koktuğunu söylemiştim, gidip deodorant sıkmıştı :D

0|0
    0|0
  • Doğruyu söyledim 9 köyden kovuldum.

1|0
    0|0
  • Hep öyleyim lafını esirgeyen insanlara da ayrı bir ayar oluyorum zaten. Abi söyleyesene söyleyeceğini

1|0
    0|0
  • Şaşırdılar😊😊onlara göre din hocasının (f) uck diye cevap vermesi gibi etki yapmıştı 😂😂😂😅😅😅

1|0
    0|0
  • 7 köyden kovdular 😄

1|0
    0|0
  • Kim olduğuna bağlı, açık sözlüğüm ama😊

1|0
    0|0
  • Oldum güzeldi sjsj

0|0
    0|0
  • her daim açık sözlüyümdür, huyum kurusun :) ama dikkat! açık sözlü olmakla patavatsızlık arasında ince bi' çizgi vardır..

0|0
    0|0
  • Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

0|0
    0|0
  • Hep açık sözlüyüm

0|0
    0|0
  • Hep oyleyim

0|0
    0|0
  • Aciksozlu olmak basa bela

0|0
    0|0
  • Arada

0|0
    0|0
  • Hepp oyleym

0|0
    0|0
  • olmadım D

0|0
    0|0
  • Senin ki gibi kötü algı yaratacak bir şey ise farklı bir yöntem uygularım.

0|0
    0|0
    • Bu kötü bir algı değil ya 😄 sadece koltuk altını temizlemesi gerektiğini söyledim. Ertesi gün mis gibi kokuyordu ama bu sefer de benimle konuşmadı 😊

• Bu durumları söylerken en azından yanınızda başka biri olmamalı.

• Sadece ikimiz vardık zaten 😄

• Öyleyim ztn

0|0
    0|0
  • Ben her zamn acik szluyum hep kotu yorumler aldim

0|0
    0|0
  • olay kişi ya da durum gözetmeksizin herzaman açıksözlüyümdür...

0|0
    0|0
  • 9 köyden kovulduğum çok oldu

0|0
    0|0
  • Doğruları her zaman söylerim.. Tepki almamak için yanlışlara göz yumamam

0|0
    0|0
  • açık sözlüyüm

0|0
    0|0
  • Olamadım o yüzden herkes bana karşı tipte

0|0
    0|0
  • 9 köyden kovuldum :) :)

0|0
    0|0
  • açık sözlü olamdım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• dogrucu davut oldugum ıcın 9 koyden kovulurum. mılletın bılımum kısmı bana uyuzdur ama sevıyorum bunu.

1|0
    0|0
  • Herzaman acik sozluyum. Ne dusunuyosam soylerim. Cok kaybederim belki evet ama karakterimde bunu hakediyo bence

1|0
    0|0
  • Konuşmam gereken bir yerse, düşüncemi kıvırmadan söylerim. Ailem ve arkadaşlarım buna alıştıkları için tepkileri normal. Ama durduk yere birinin kalbini kıracak söz söylememeye özen gösteriyorum.

1|0
    0|0
  • Her zaman için açıksözlüyüm

1|0
    0|0
  • Çok dobra biriyim ne düşünürsem söylerim :D Sürekli yanıma gelen bir kıza yüzsüzsün git demiştim :d

1|0
    0|0
  • Bende kol alti killari sakal gibi uzayan arkdsma soylemistim bu ne boyle sakal gibi hicte alinmadi ertesi gun tertemizdi :)

1|0
    0|0
  • Bir kere fark etmeden minibüste önümdeki çocuğun parfümünün kolanyaya benzediğini söylemiştim sayılıyo mu?

1|0
    0|0
  • Hep açık sözlüyüm ve genelde pek sevilmem

1|0
    0|0
  • açık sözlü değilim

0|0
    0|0
  • Yakın olduğum kişilere karşı öyleyimdir. Onun dışında herkese pat pat diye söylemem düşündüklerimi.

0|0
    0|0
  • Hep açık sözlüyüm zaten

0|0
    0|0
  • Genelde öyleyim zaten

0|0
    0|0
  • Ter koktuğunu diyemem ama kişiye karşı duygu ve düşüncelerimi tutmam.

0|0
    0|0
  • en son söyleyecegimi ilk söylerim...

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşlarıma gayet açık sözlüyümdür

0|0
    0|0
  • evet bin pişman oldum

0|0
    0|0
  • Ben sevgilime çok kıllısın demiştim , sonrasında ne oldu hatırlamıyorum 😂 AYRILDILAR 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yeni tanistigim bir insana seni gözüm tutmadı gıcık oldum demisligim var bir de yalan söyleyip on saniye sonra yalan söylüyorum şu an diyorum abime sevgilim var ve evet sigara iciyorum demiştim bir de bir arkadasima sanki birşey olsa s*ktir et şunları diyecek gibi bir halin var ben sana hic güvenmiyorum demiştim

1|0
    0|0
  • İnsanlar kırılmasin diye birşey diyemiyorum 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...