Türklerin araplardan nefret etmesinin sebebi nedir?

Asıl sorum şu: bu araplar'ın içine türkiyede yaşayan araplar giriyor mu yani daha önceden göç etmiş daha çok hatayda yaşayan nusayriler (arap alevileri) mesela? Türklerin onlarla arası iyi mi genel olarak?

1|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyedeki araplar için ya da diğer halk için kimse ayırdım yapmaz. Ülkeyi bölmeye çalışanların tüketmesi sadece önce bunu bilelim. Türklerin aralara eskiden kalma bir kini elbette var. Osmanlı Arapların aç karnını doyurmuş onlar osmanlıyı sırtından vurmuştu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence karakter mıllıyetle alakalı bırsey degıl Islamdada ırkcılık hos bırsey degıl. yanı kotuluk ve ıyılık kavramı var ve bunu her mılletten her ınsan yapıyor ınsanız cunku. ama tabıkı arapların tr nın yanında olmadıkları ve zamanında cephede onları sattıkları bır gercek. ama atası boyle bırsey yaptı dıye gıdıp sucsuz adamı suclamak ahmaklık yanı.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Nefret etmiyorum ama sevmem arapları. neden dersen birincisi pis bir halk. pek çok arap ülkesine gittim hemen hemen hepsi aynı

iskenderun hatay bölgesinde yaşayan arap kökenli halk buna dahil değil doğal olarak. onlar bizim kültürümüzle aynı zaten

hani bu da pek ırk ayrımına girmiyor açıkçası onların kültürü bize çok yanlış geliyor hepsi bu

1|0
    0|0
  • Bak değerli kardeşim. Buradaki dinsel ve ırksal ayrımcı görüşlere itibar etme. Bunlar insanlik onuruna ters sorunlu yaklasimlardir. O iddialarin her birine tek tek cevap verip aciklayabilirim. Ama uzun yazmayı sevmiyorum. Sevdiğin kişinin dini ırkı ne olursa olsun seviyorsan aklın ve kalbin evet diyorsa onu bırakma.

0|0
    0|0
  • arapları çok severim...

1|0
    0|0
    • Neden? Benim erkek arkadaşım arap ve çevremin bakış açısı nasıl olur sence?

• Araplar çok iyi insanlar...
      yav bir nesilden peygamber çıkıyorsa...
      bu o nesilin ne kadar temiz ve saf olduğunu gösteriyor...
      çevre önemli değil seviyorsan yüreğinin sesini dinlersin...
      erkek arkadaşın iyi olsun kendini ailene sevdirir...

• la istanbula geldim hayatımda ilk kez
    sahil tarafındaki insanların %20-30 ' u arap.
    kendi memleketinde gibi hareket ediyorlar
    çok uyuz bir şey.
    sanki biz misafirizmiş gibi.

0|0
    0|0
  • Tarih arap ihanetleriyle doludur. Ve günümüzde orda doğuda yaşanan bütün sorunlar kendi hataları. Beter olsunlar. I. Dünya savaşı esnasında Türk askerlerini öldürüp karnını deşen ve altın arayan o soytarıları unutmadık, unutmayacağız!

0|0
    0|0
  • Dostum Turkiye nin geneli cahil. Kimse saf turk irkinin cok az olduğunu bilmiyor. Hayir, aslinda biliyor da isine gelmiyor. Şu an anadolu topraklarinda bulunan insanlarin cogu melezdir. Arap , turk, kurt, laz, cerkez, ermeni, rum. Bu yoredeki insanlarin kafatasi yapisi falan arastirilsa kimse saf turk olamaz. Turklugu bir yön olarak dusunebilirsin. Bir ideal. Yani kimse kimseye artistlik, irkcilik yapmasın milletin gotunden haberi yok gerçekten. Okumuyorlar ama ahkam kesmeyi iyi bilirler.

0|0
    0|0
  • Suudiler, Hatay'lıların eline su dçkemez. Sevilmeyenler, İngiliz dostu Türk düşmanı olan Arap yarımadasında yaşaya Emeviler

1|0
    0|0
  • Adam değiller

0|0
    0|0
  • Geçmiş i hatırla

0|0
    0|0
  • sanmıyorummmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • 1. Dünya savaşı ! Hainler

0|0
    0|0
  • araplardan nefret ettiğimi de kim söylemiş ama o arap alevileri abooo

0|0
    0|0
  • dinci olanı sevmem türk olsun arap olsun kürt olsun

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum hiçbirini

0|0
    0|0
  • Nusayri cok farkli bisey devlete dusman ordakiler esedi severler

0|0
    0|0
  • Bizi arkamızdan vurnuşlar

0|0
    0|0
  • 3cü bacak.

0|0
    0|0
  • Ehl-i Sünnet Müslüman olan kardeşlerimizi seviyoruz ırk ayrımı yapmadan.

0|0
    0|0
    • Benim erkek arkadaşım arap ve çevremin bakış açısı ne olur merak ediyorum

• Anladım.

• Senin irkcilardan farkı nedir. Onlar ırka göre sen dine mezhebe göre adam seciyorsun. Her türlü yapay ayrimdan vazgeçip insanlara şartsız surtsuz değer vermeyi ayirmamayi ne vakit öğreneceksiniz?

Kızlar Ne Diyor 2

• Araplardan ve k*rtlerden nefret ederim hepsinin mk Kanları bozuk

0|0
    0|0
  • Çünkü Araplar Birinci Dünya Savaşı'nda bize ihanet etti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...