Hatali kararlar vermek istemiyorum lutfen yardim?

Arkadaslar benim 7 ay once babam vefat etti. Ve ben babasina cok duskun bir kizdim. Annem babam genc insanlardi. Annem beni aradi ve sadece konustugu biri oldugunu ilerde evlenme ihtimali olursa nasil karsilayacagimi onu sevgisiz birakmamdan korktugunu falan soyledi. Bende onu sirf babama olan sevgimden dolayi yalniz bir hayata mahkum etmeyi istemiyorum siğ dusunmek veya ne bilim engel olup daha cok kendimden ötekilestirmek istemiyorum annemi ama bir yanimda acimiyor degil. Abim be kizkardesim var abim yikmis ortaligi duyunca sizce nasil davranmaliyim ne yapmaliyim

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nikahsız yaşamasına görüşmesine bir şey demiyor ama evleneceğim dediğinde ortalığı yıkıyorsanız o zaman çok büyük bir sıkıntı var demektir.! Karşınızda ki anneniz olabilir ama oda insan neticede ! Çocukluk yapmanın anlamı yok. Annenize destek olun, yanında olun içi rahat etsin ki hayatına yaşantısına devam edebilsin. Sadece siz mi üzülüyorsunuz onun neler hissettiğini biliyor musunuz acaba? Giden gitmiş, ölüm hak, hepimiz bunu tadacağız zamanı gelince. Hayat her şeye rağmen devam ediyor ve o insanında bir hayatı ve ihtiyaçları var... Babasını anasını hiç tanıyamayan insanlar var bu hayatta siz birlikte büyüme şansı bulmuşsunuz buna da şükür. Tek derdiniz babanız imanlı mı öldü... Bunu düşünmeniz lazım ve onun için hayırlı işler yapmanız bu konuda kafa yormanız gerekiyor. Şu anda babanızın işine gelecek olan budur. Emin olun şu anda onun en son aklına gelecek şey anneniz kiminle evlendi ve ne yapıyor acaba diye düşünmek olacaktır! Arkasından bir yasin, bir fatiha okuyup hayırlı işler yapın. Bırakın böyle gereksiz işler ile uğraşmayı... Babanızı nefsiniz için sevmeyin Allah için sevin ve ona yardımcı olun...

0|0
    0|0
    • Afedersiniz ama uslubunuz cok sert geldi. Biz bos islerle falan ugrasmiyoruz demekki bir seylerin muhakemesini yapiyorum ki burda genel gorus sahibi olmaua calisiyorum. Bu yuzden annemi dislayacak degilim babam icin veya bunu babama yapilan bir saygisizlik olarakta gormuyorum. Ancak her evlat bunu direk olarak benimseyemez bilmem anlatabildim mi

• Zoruna gidecek diye kimseye yalakalık yapmam ben kusura bakma doğrular her zaman can yakar! O yüzden doğru konuşanı her zaman dokuz köyden kovarlar... Hayat boyu mutluluklar dilerim.

En İyi Kız Görüşü

• Anlayış gösterin. Eminim şu an sizin desteğinize çok ihtiyacı var. Sonuçta o bir insan ve ihtiyaç duyduğu şeyler vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Başınız sağolsun ilk baktığında haklısın ancak yarın sen , abin veya kardeşlerin evlediğinizde hanginizin eşi kabul edecek o kadını

0|0
    0|0
  • selam çok uzuldum allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun topragı bol olsun uczumldum ama sen annene yanıda oll

0|0
    0|0
  • 7 ay çok erken abin haklı bence o ne öyle adamın gitmesini bekler gibi... Babanın kemikleri sızlıyordur.

0|0
    0|0
  • Baban ne zaman vefat etti ayıptır sorması

0|0
    0|0
    • 7 ay once

• Annen aşırı derecede hatalı. Ayıptır söylemesi 7 ay olmuş yani.. Millet eşini kaybediyor 6 - 7 yıl anca toparlanabiliyorlar. Ne bu acele. Abin çok haklı bu konuda

• 7 ay once babam oldu 😭😭😭😭icim parcalandii

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...