Kürtleri Seviyor Musunuz?

Çok basit ve net bir soru. Herhangi bir provokatif amaçla sormuyorum bunu. Bir nevi kamuoyu araştırması diyelim. Evet, kürtleri seviyor musunuz?

Güncellemeler:
Evet, diğer görüşler?
Evet, Türkler olmasaydı bu ülkede nasıl bir konumda olurdu sizce, daha iyi bir konumda mi olurdu yoksa aynı bugünkü gibi mi olurdu?

0|0
16|29

En İyi Kız Görüşü

• Düzgün duran her insanı severim.
    Ortalıkta biji biji Apo biji biji PKK biji biji Kurdistan diye dolananları sevecek halim yok.
    Bu millet hain olmayan herkesi sever. Aksini söyleyen zaten bu milletten değildir.
    Kendini milliyetçi sanıp da Kürt vatandaşlara k. rt falan yazanlara gülüyorum sadece.
    Ben Türk'üm. Düzgün her insana saygı var bende ama hainlere asla!

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sevgisi olan herkesi seviyorum

0|0
    0|0
    • Yukarıdaki ikinci güncellemeyi yanlış yazmışım. Kürtler olmasaydı nasıl bir konumda olurduk sizce diyecektim.

• Seninle ilgisi yok. İkinci görüşü yanlış yazdığımı buradan belirteyim dedim.

Kızlar Ne Diyor 15

• Has Türk olmama rağmen evet, severim.. Benim tanıdğım kürtler zararsız vatana millete saygısı ve sevgisi olan insanlar.. Neden 3-5 şere-fsiz yüzünden bütün kürtlere kötü gözle bakayım ki. Irk-dil önemli değil, önemli olan "insan" olabilmektir.

3|1
    0|0
  • Kürtüm dediğin de uyuz olmuyorum hal harejet konuşma davranış vatan sevgisi var mı bunları gözlemledikten sonra karar veririm

0|1
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki insan olsun yeter yok kürtmüş yok lazmış yok ateistmiş yok aleviymiş gerek yok bunlara TÜRKİYE de insan gibi yaşayan ülkemi bölmeyen herkesi severim

1|0
    0|0
  • Aman nolur sevsinler. Evet seviyorum ama anne tarafim kurt oldugu icin degil, gercekten batililardan daha yurekli ve namuslu insanlar !

1|0
    0|0
    • @Albattros_ çok mu zoruna gitti bebe. Beyninle okumanı rica ediyorum, kimsenin namusuna laf atmadım.

• Sokağa çıkınca kimsenin alnnda Turk kurt yazmiyor, herkese karşı notrum iyi insanları severim o kadar.

1|0
    0|0
  • nötrüm

0|0
    0|0
  • Vicdanı olan her insanı seviyorum. Genel yorum yapamam.

0|0
    0|0
  • Canları cehenneme i. t Soyları

0|0
    0|0
  • Sevmiyoruz hiç bir zamanda kardeşimiz olmayacaklar 👋

1|2
    0|0
  • Hayır, asla.

1|1
    0|0
  • İyi insan olan herkesi seviyorum el mümin

0|0
    0|0
  • Hdp Pkklı olanlarını sevmiyorum gebersinler

0|0
    0|0
  • Karakteri düzgün olan herkesi severim Kürt Türk yabancı olması farketmez

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Insanlari sadece iyi kotü diye ayiririm

1|1
    0|0
  • tanıdıklarımın hepsi çok cimri yalancı sinirli saç traşları hep aynı kürt kelimesine karşı mutluluk duyuyorlar ben kürdüm diye gögüslerini geriyorlar böyle çok değişik kafalar bir arkadaşım dışarı çıkınca kürtt böreği yiyelim diyor du sadece kürt geçtiği için aslında böreğin orjinal ismi küt =D bunlar benim gördüklerim o yüzden sevmem onun dışındakileri bilemem

0|0
    0|0
  • kürtlere büyük nefret duyanları birgün doğuya beklerim bakın bakalım sizin zannetiğiniz gibimiymiş kürtler,%5 lik kısım hariç (onlarda koyu pkklılardan oluyor) diğer herkes sizi en iyi şekilde karşılar kimse size kötü muamele yapmaz bunu kürt olduğum için söylemiyorum buraya gelen türklerdende bu şekilde yorumlar alıyorum ırkçılık hoş değil yapmayın etmeyin :))

1|0
    0|0
    • Tanimadan bilmeden arastirmadan yorum yapmalari kolay tabi. Turkiyede insani insan olarak degerledirmekce daha cooook geri kalacaz. Kürt deilim ama hayatimda tanidigim en iyi insanlar Kürtler oldu hep. Oyle ki hastanede ban kan vermeye korkan sozde Türk arkadaslarim kaçarken bir telefonla 7 kürt arkadasim 18 saatlik yoldan gelip kan verdi bana. Pkk yanlısı olanlari cikarirsak geneli cok iyi insanlar. Cok misafirperverler ustelik.

• Türkler olmasaydı onların yaşayacak yeri olmazdı. PKK yanlısı olmadıkça ayrım yapmam.

0|0
    0|0
  • Bu neyin kafası böyle yoktan var eden ALLAH CC biz insan olarak dünyaya geldik. Insan doğduğun da hangi anne ve babayı tercih edemeyeceği üzere yaşadığı toplum gerekçesiyle yaşam tarzı ve kişiliği ahlaki değerleri de bu bağlamda gelişir." Yaradılanı sevdim yaradandan ötürü."

0|0
    0|0
  • ayrımcı veya ırkçı biri değilim. sonuç olarak bu ülkede bütün ırklara mensup insanlar var. ayrımcıları kimse zevmez.

0|0
    0|0
  • Benim için 2 insan var iyi insan ve kötü insan.. İçinde iyilik taşıyan her insanı severim dini, dili, ırkı, rengi, gözü, saçı farketmez.

0|0
    0|0
  • Neden sevmeyeyim, kimseyle sorunum yok.

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
  • İyi olan herkesle anlaşmaya çalışıyorum. Ayrıca ortada Türk-Kürt sorunu diye bir şey yok. Sırf Türk kelimesini Kürt kelimesinden önce yazdığım için bunu sorun edecek insan var.

0|0
    0|0
  • Iy hayır

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Tabiki insan ile insan arasındaki tek fark dinleridir müslüman herkesi severim ama onun dışına da aşırı bir sert davranır hiçbir şekilde samimi davranmam

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ewet türkleri seviyorum

0|0
    0|0
  • Kürdün de türkün de iyisi kötüsü var ben şu ırk genellemelerini sevmiyorum.
    Kürt arkadaşım da var Türk arkadaşım da var. Benim sevmediğim PKK.

0|0
    0|0
  • bir iyi kurtler var bide pkk yi deatekleyenler iyilerini severim

0|0
    0|0
    • Peki sence pkk'yı destekleyenler azınlıkta mi, çoğunlukta mi?

• Bende kurdum ama allah korkusu var pkk alllag belasini versin yani namaz. li niyazli biriyim kimseye kotulugumuz yok bati daki kardeslerimiz niye ole disliyolar anlamiyorz kurunun yaninda yasta yaniyo misali

• Ben bunca sehitten sonra sevmiyorum onları kılım kadar bir sürü şehidimiz onların pisligine gitti

0|0
    0|0
  • severim..

0|0
    0|0
  • Kürdün adam olanina kardeş derim pkk li olanina kalleş

0|0
    0|0
  • Allahın her kulunu severim yeter ki edep bilsin ırkçı değilim.

0|0
    0|0
  • sevdiklerim var ama genelde fazla sevmem

0|0
    0|0
  • Kusura bakmasin kimse de %90i bok. Aradan cikarsa 3 5 egitimli hayvan. cikiyor.

0|0
    0|0
  • Genel olarak Hayır bende ki adamına göre muamele,
    Adam da pek çıktığı söylenemez açıkçası...

0|0
    0|0
  • Genel olarak hayır

0|0
    0|0
  • sevdiklerim de var sevmediklerim de var
    pkk lıları sevmiyorum gerisi kardeşimdir

0|0
    0|0
  • İnsanları kökenlerine göre değil iyi ve kötü olarak ayırıyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum hepsinden!

0|0
    0|0
Yükleniyor...