#LGBT onur yürüyüşüne katılmayı düşündünüzmü?

Benim merak ettiğim o yürüyüşte bir desteklenen bişey var mı LGBT dışında bide o yürüyüşte neden bazı kişiler soyunuyor. Bence çok yanlış empoze ediliyor. birileriyle destek olunmalı başka bir dernekle.

0|2
5|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette. Her sene katılıyorum zaten. Çokta keyifli geçiyor. Bekle bizi 25 Haziran. 😍❤️

1|1
    0|0
  • Düşündüm, işim vardı katılamadım. bir dahakine artık..

0|1
    0|0
  • Neden yuruyus yapiyorlar ki herkes istedigi sekilde yasayabilir bence dikkat cekmek icin yapiliyor ve bu sene sanki gayler cogaldi gibi

0|0
    0|0
    • Ama toplumda hala çok baskı var yürüyüş yapılmalı

• @Robakap aynen

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• Dostum burası Türkiye soyunup ta biz seks objesi değiliz diyende var. Tecavüz edip yakıp gömen de var. Kalın kafalı halkımıza neyin LGBT sini göstereceksin. Sen hiç 5 yaşındaki Çocuğa Üniversite düzeyinde matematik sorusu sordun mu?

1|5
    0|0
    • Anladım ama böylede olmuyor bence boşa kürek çekiliyor gibi

• Baskı her zaman var onu bir kararlaştıralım ama kimse kimseye karışamaz. Özgürüz biz kim ne derse desin. Kısacası herkesin hayatına kimse karışamaz. :) Bırak isteyen istediği gibi yaşasın.

• Sanırım kaltılmazdım saygı duysam kafi olur mu varlığınızı kabul etsem ilerisi biraz beni aşıyor kusura bakma bazı zıt kafamda şeyler yüzünden katılmazdım

0|1
    0|0
    • Ben şöyle düşündüm mesela pride diye bir film izledim hani LGBT artı öğrenciler diyelim mesela bu iki dernek olsun ve dayanışmayla yürüsün hani sadece LGBT bir yere varamaz gibi geliyor

• Cinsel farklılıktan çok kimlik farkındalığı hani bende erkeğim ama küçükken mustafa ceceliye platoniktim zaten ilişkim olmadı da herşeyi cinsel düşünmemek gerek

• valla tam bilmiyorum ne hissettiğini saygı duyuyorum o yüzden her insana

• belli bir kesin fuhusla ugrasior o topluluk arasinda. seneye ramazan heralde, hickimse rahat birakmaz. cok gitmek istedim ama denk getiremedim.

0|1
    0|0
  • düşünmedim

0|1
    0|0
  • Onurla alakalı olmayan bir yürüyüş.. Saygı isteniyorsa karşılıklı olmalı sokaktan geçen kimse onları çıplak ve ya o denli enterasan hallerde görmek zorunda değil.. Hele ki karşı tarafın inanç ve düşüncelerine bizzat saldırılıyorken.. Malesef eş cinseller için olabilecek en kötü şey yine onları doğru temsil edemeyen eş cinseller..

1|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Heteroseksüller neden yürüyüş yapmıyor? Eşcinsel olunca yürüyüş mü gerekiyor ki?

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Ne onuru neyin onuru

0|1
    0|1
  • Ne onuru anasını satıyım

0|0
    0|1
  • birbirinize vibratör sokup el ele yürüyün çok dikkat çekersiniz😂

0|1
    0|0
    • Salksın 😹 ben katılırsam soma madencileri adına katılmak istrerim mesela ya da ölen eşcinsel bireylerin anısı için

• ben guldurmem aglatirim bos bos seylerle ugrasma soyle anana duzgun bir kiz bulsun eversin seni

• Ne alaka evlenince düzelmiyeceğini biliyorsun. insanların hayatını neden tehlikeye atıyorsunuz

• Onur mu? neyin onuru? Sen onurunu bacaklar arasına almışsın zaten. Yürüyüşe gerek yok

1|1
    0|1
  • Fistik gibi hatunlar dururken bu cinsel egilimin amaci nedir bilemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...