Satıcıyı ikna edebilirmiyim?

Her yerde 5 liraya satılan artık yüzüne bakılmayan 10 yıl öncesinin kumaşın fiyatını sorduğumda bana 16 lira diyen kumaşçıyı bu sektörle iç içe olduğumu ve fiyatlardan kumaşın kalitesinden haberdar olduğumu belirtsem sizce ikna edebilirmiyiz kumaşı olması gereken fiyatına yardımcı olursanız çok sevinitim teşekkür +1

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacağın şeyi söylüyorum!

İnsanlara geçerli ve mantıklı bir sebep belirtirsen hep kazanan sen olursun. Sen bir adım atarsan onlarda bir adım atar.

Aynı rengin başka bir yerde olmadığını açıkca söyle ve kumaşa ihtiyacın olduğunu açıkca belirt. Bir miktar pazarlık yaparak onunda senin de işinin halledilmesinin gerektiğini belirt.

Sonra karar karşı tarafın insafına kalır. İnatlaşıyorsa zıtlaşmanıza hiç gerek yok ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• edersin... bence öyle yap...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sansini dene aklonda kalmasin. Pazarlik güzel bir şeydir:)

1|0
    0|0
  • Her yerde 5 liraysa niye uğraşıyon

1|1
    0|0
  • bilmişlik taslarlar adamın verecegi varsada vermez

1|1
    0|0
    • ne yapabilirim peki?

• sağa sala bakacaksın bulamazsan paşa paşa alacaksın yani adam ticaret yapıyo sonuçta

• Sanmiyorum cogu yapmaz baska kumasci bul

1|0
    0|0
  • 5 liraya satan kimse ordan al, adam 16 demiş bir kere 10 liradan aşaqğı alamazsın bnce.

1|0
    0|0
  • indirim alırsın bir kaç tl cik okadar düşürüceğini zannetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Kumaştan anlasan adam zaten o fiyatı vermez ve şöyle bir durum var o adam hariç başka bir satıcı illa bulunur

0|0
    0|0
    • anlıyorum kumaştan o sattığı kumaş 5 lira çürüğe çıkmış durumda yüzüne bakmıyorlar yardım amaçlı alacaktım

• ama bu organze tül perdenin üretilmediği gerçeğini değiştirmiyor :) içeriği tam anlamadan eleştirmeyin bir daha kimseyi tavsiyem bu

• Ozan brode, bünyem tekstil vs bunlara bir bak netten. Adamlar tül perde formunda üretiyolar hala. Üretilmiyo diye ısrar etme istersen

Kızlar Ne Diyor 2

• Inatci oluyorlar ozellikle kumascilar

1|0
    0|0
    • aynen ama adam resmen 5 liralık malı 16 lira diyor üstelik elinde kalmış topuyla

• başka bir yerden alsan :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...