Kendimi anlayamiyorum, yoksa ben faşist miyim?

Merhaba arkadaslar, ben, benimle ayni düsüncede olmayan insanlari sevmiyorum ve onlara saygi duyamiyorum. mesela benimle ayni partiyi tutmayanlarla muhattap olmak istemiyorum. veya benimle ayni takimi tutmayanlari sevemiyorum. örnek: Survirvoru izliyoruz, benimle ayni grubu tutmayana gereksiz bir soguma yasiyorum. yanlis anlasilmasin, bu asla din, dil ve irk icin gecerli degildir!! o yönden asiri anlayisli bir insanim. peki ben neden bazi seylere böyle tepki veriyorum? nasil insanlari olduklari gibi kabullenmeyi ögrenirim?

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm tedavi edilebilir kısmen bazı şeylerde herkeste olabiliyor
    Gel siyaset tartışalım knk 😂

0|0
    0|0
    • Yok artik kendimi geri cekicem :D

• Ya bir git ahhasha

• Bana hırsız diyemezsin yobaz diyemezsin 😄 benim başkanım olmasa bahçeli işsizi issisi işsazı kalırdı

En İyi Kız Görüşü

• Bu faşistlik değil ruh hastalığı bence 😂 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• deli kani kayniyor.

0|0
    0|0
  • çok ayıp bu başkalarına saygı duymazsan sanada duyan olmaz, ama şu da bir gerçekki bazı kişiler var onlarla aynı görüşü paylaşamam kendimi inek gibi hissederim yoksa :D

0|0
    0|0
    • Aynen o durumdan ben de onlarla ayni fikirde degilim

• Rahat ol

0|0
    0|0
  • Yaşasın milliyetçi Türkiye

0|0
    0|0
  • survıvorda kimi tutuyorsun yegen :)

0|0
    0|0
    • Tuttugum kimse yok hepsi ayri aptal :D ama Efecan en agir baslilari bence

• ee abicim sen niye survıvor izliyorsun gitsene bigbrother falan izle eski bölümleri :D

• Ben aslinda televizyon izlemiyorum da iste arada bir denk geliyo

• Irkcı olmayan fasist :)

0|0
    0|0
    • Hih, güzel söyledin :D

• O degilde cok kötü bisey o arkadasim yok o yuzden benim fikir ayriligina dustugumu hitler gibi gaz odasina koyup öldüresim geliyo ama sonra diyorumki lan bosver mal o bilmiyo cahil diyom geciyo dene ise yariyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...