Tgblilerin Amerikan askerine çuval geçirme girişimi hakkında ne düşünüyor sunuz?

ben doğru bulmuyorum sonuçta o adam orda görevli para kazanmaya calısan bir asker senin benim gibi. sanki o adam veriyor pydye silahi bilmem neyi git siyasetcilerine cuval gecir yerse

• yanlış buluyorum
    75% (3)33% (5)42% (8)Oy Ver
  • doğru buluyorum
    25% (1)67% (10)58% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
simdi o adam türkleri nasıl sevsin

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Görünüş olarak kötü duruyor ama güncel de dediğin şey o adam Türkleri nasıl sevsin demişsin sevmesine ihtiyacımız mi var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu eylem eski eylem değil mi yeniden mi oldu

0|0
    0|0
    • malesef

• TGB bu olaylar ı neden hep gerçekleştiriyor anlamadım

• boyle yaparak vatanı kurtardıgını sanıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 60 yaşında olsam gider o öğrencinin elini öperdim şimdi de öperim bu bir isyandır isyan sonuçta dünya görecek bunu o parasını alan adamlar mazlumu görünce Aslan kesiliyor şerefsizler. Benim askerime çuval geçiren bir millete yapılan en iyi protestoydu üsse girmekte ayrı marifet helal olsun aslan yürekli kardeşim

0|0
    0|0
  • Bunu öç almak sananların beyni nerde acaba. Bizim askerimize direkt ABD askerleri tarafından yapıldı ve ABD arkasında durdu. Şimdi senin yaptığınla bunun ne alakası var acaba bu kadar sazanlıkda fazla.

0|0
    0|0
  • Bu kadar hümanist olmayın a... Kod... mun salakları.
    Perişan olsunlar kahbenin evlatları.

0|0
    0|0
  • öldürmek lazim

0|0
    0|0
    • o nasıl laf la

• bütün pkklilar kötümü gibi bir soru oldu bu

• onların elinde imkan varken seni öldürmüyorlar sense gücü bulsan onları öldüreceksin. tamam 350 mlyon insanı yok et bakalım eline ne gececek acaba.

• bizim askerimize yaptılar amerikalılar hesap döner sap döner

0|0
    0|0
Yükleniyor...