Chp tek başına iktidara gelse sizce neler olur ülkede?

Benim Tahminlerim: Dolar 4.50 lira olur. Cemevlerine çok ilgi gösterilir. kurde anadilde eğitim verir okullarda. Tuncelinin ismini dersim yapar. Diyarbakirin ismini amed yapar. Tahminimce özerklik verir. Ulke 1983 yilindaki ekonomi olur. Merkez bankasinda dolar rezervi kalmaz bence. Ya sizce?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu söylediklerinin hiçbirini yapmaz Chp. Chp tek tipçi bir partidir. Anadilde eğitimin ülkeyi böleceğini düşünen ulusalcı, milliyetçi bir partidir. Ben Dersimliyim, Tunceli adı tekrar "Dersim" olmaz. Öyle olsaydı, Dersim Katliamını gerçekleştirmiş bir partinin Genel Başkan koltuğunda Olmazdı Kemal Kılıçdaroğlu.
    Cemevlerinin ibadethane olması konusunda belki bişeyler yapabilirler o da Chp'yi buralara kadar getiren kitlenin Aleviler olmasıdır. Tabi şöyle bir tezatlıkta vardır ki, Maraş, Çorum, Sivas katliamlarında Chp Eli kolu bağlı bir şekilde bu katliamları izlemişlerdir.

Sizin söylediğiniz vaadleri sadece Hdp gerçekleştirebilir.

Partisel anlamda Mhp-Chp arasındaki tek fark, Mhp'nin ümmetçi, Chp'nin "Sözde" Laik bir parti olması. Başka hiçbir fark yok.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ülkeyi Rusya manda ve himayesine bile verebilir adamlar homeros diye köprü ismi koyuyor ne zihniyet var ya Atatürkün kemikleri sizliyor mezarlarında genç nesile benim izimden gelin diyor 3 5 dinsiz soysuz köpeğin peşinden koşuyorlar yol kazısı yapar kapamaz alt yapı sıfır şehir bok kokar deniz bok kokar ulaşım sıfır izmirden örnekler ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Akp doneminde ne oluyorsa aynisi olmaya devam eder. Cunkh adamlarin bir cozumu yok. 2 kelam yazisi yok yahu.
    Sonucta hepsi ayni amaca. hizmet etmiyormu? Ne bekliyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ülke diye bir yer kalırsa iyi.

0|0
    0|0
  • Bahsettiginiz sehirlerin ismini chp degistirdi. Esasen bugunku ekonomik programin temelinde de dervis var ama chp batili yasayip batili sistemle is birligi icine girmek istemeyen bir cizgide oldugu icin iktidari kaybetti.

0|0
    0|0
  • Akrabalarını bakan yapar gider herkesin onune yatardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...